Rozgrywki w Couter-Strike: GO w telewizji

Opublikował: senseye
Dodano: 3 marca 2015

Komentarze: 2
Rozgrywki w Couter-Strike: GO w telewizji

Tagi:

Za trochę ponad tydzień czyli 12 marca rozpocznie się największe święto e-sportu – finał Intel Extreme Masters. Ponownie mamy to szczęście że odbędzie się w Polsce w katowickim spodku. Najlepsi gracze z całego świata zmierzą się w takie gry jak League of Legends, StarCraft oraz Counter-Strike: Global Offensive.

W zeszłym roku spodek podczas imprezy odwiedziło 73 tyś fanów a ponad dziesięć  milionów widzów z 178 krajów obejrzało transmisję z rozgrywek. Co roku liczby te są większe, dla porównania 8 lat temu transmisje oglądało tylko 10 tyś osób.

Tegorocznymi zawodami zainteresował się Polsat i na antenie kanału Polsat Viasat Explore. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku stacja opublikowała post:

"Czekaliście na kolejny turniej e-sportowy? Doczekaliście się! Za dwa tygodnie rusza ESL One Katowice 2015, na którym będziemy śledzić poczynania wielu drużyn, w tym zeszłorocznego zwycięzcy – Virtus.Pro! Miejcie oczy otwarte i zaglądajcie na Polsat Viasat Explore!"

Polsat już wcześniej transmitował wydarzenia e-sportowe, mieliśmy okazje oglądać finał mistrzostw świata w Lol-a lub turnieje w CS: GO.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • sratata
    kupa21 luty 2017
    sratata
  • dfgdkfjkgdkgj
    ffdddgg29 kwietnia 2015
    dfgdkfjkgdkgj
Co myślisz o:

Rozgrywki w Couter-Strike: GO w telewizji

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->