Kody do Władca Pierścieni: Podbój (PC, PS3, Xbox360)

Opublikował: kareel
Dodano: 18 luty 2009

Komentarze: 467
Kody do Władca Pierścieni: Podbój (PC, PS3, Xbox360)

Tagi: kody cheats PC tips & tricks PS3 Playstation 3 Władca Pierścieni Podbój WP The Lord of the Rings Conquest LotR Xbox360

Tipsy do LotR:Conquest potężniejsze od Jedynego Pierścienia.

Regeneracja życia.
Jak regenerować życie nie grając magiem? Otóż gdy spadnie Wam poziom wytrzymałości do niebezpiecznie niskiego poziomu, szybko zmieńcie klasę postaci na maga, wyleczcie się i grajcie dalej np. wojownikiem. Proste ale skuteczne. Po co tracić życia?

Specjalny atak Aragorna.

Przytrzymajcie na pięć sekund przycisk odpowiadający za silny atak, po czym szybko NIE PUSZCZAJAC silnego ataku, wybierzcie słaby atak. Aragon przyzwie do boju armię nieumarłych, która rozniesie Waszych wrogów na strzępy. Uwaga – działa tylko raz na 1 życie!

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • Jeżeli ktoś czytał wspaniały dialog z użytkownikiem nicku gameover to pozdrawiam :D jak i również tego użytkownika. Byłem wówczas 9 latkiem stąd tak zachwycająca jakość merytoryczna. Przypomniało mi się że kiedyś tak głupie rzeczy w necie za dzieciaka się robiło i aż łezka w oku się zakręciła :'). Powodzonka
  sauron z 2k1015 października 2019
  Jeżeli ktoś czytał wspaniały dialog z użytkownikiem nicku gameover to pozdrawiam :D jak i również tego użytkownika. Byłem wówczas 9 latkiem stąd tak zachwycająca jakość merytoryczna. Przypomniało mi się że kiedyś tak głupie rzeczy w necie za dzieciaka się robiło i aż łezka w oku się zakręciła :'). Powodzonka
 • moglibyście podać linka do cracka który usunie tą ścianę?
  gracz29 maja 2014
  moglibyście podać linka do cracka który usunie tą ścianę?
 • gupie kody
  szymek7 listopada 2013
  gupie kody
 • No szkoda ale mi się podoba przeszłem chyba z 10 razy trudno było w kopalni morii ta niewidzialna ściana ale tżabzło wgrać cracka i przechodziło się dalej :)
  DD19 października 2013
  No szkoda ale mi się podoba przeszłem chyba z 10 razy trudno było w kopalni morii ta niewidzialna ściana ale tżabzło wgrać cracka i przechodziło się dalej :)
 • Jak wygląda ten specjalny atak ?
  iksDek18 czerwca 2013
  Jak wygląda ten specjalny atak ?
 • i tyle ?? nie ma ich więcej ?? do dupy !!!
  gram w metka23 marca 2013
  i tyle ?? nie ma ich więcej ?? do dupy !!!
 • good ludzie to są TRIKI a nie KODY jest kur*a różnica
  CNWD6 luty 2013
  good ludzie to są TRIKI a nie KODY jest kur*a różnica
 • Szkoda że już nie można grać online ;(
  Skielu988 grudnia 2012
  Szkoda że już nie można grać online ;(
 • jak ktoś ma niewidzialną ścianę to niech pobierze plik o nazwie rzr ltrf to jest crack co usuwa niewidzialne ściany na każdym poziomie. EA NATION DAWNO PADŁO I TRZEBA GRAĆ JAKOŚ NA SIECI LOKALNEJ TEN KTO CHCE ZE MNĄ POGRAĆ TO MUSI MIEĆ INTERNET CO WYKRYWA serwery na internet i również na LAN.
  adam1 grudnia 2012
  jak ktoś ma niewidzialną ścianę to niech pobierze plik o nazwie rzr ltrf to jest crack co usuwa niewidzialne ściany na każdym poziomie. EA NATION DAWNO PADŁO I TRZEBA GRAĆ JAKOŚ NA SIECI LOKALNEJ TEN KTO CHCE ZE MNĄ POGRAĆ TO MUSI MIEĆ INTERNET CO WYKRYWA serwery na internet i również na LAN.
 • jaki żal można specjalny atak urzyc tylko raz
  mati26 listopada 2012
  jaki żal można specjalny atak urzyc tylko raz
Co myślisz o:

Kody do Władca Pierścieni: Podbój (PC, PS3, Xbox360)

6.4
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->