Komentarze
-
działają tylko pieniądze
-
jak wgrać mody bo u mnie w połowie wczytywania się wyłącza gra i game crash się wywala
-
pomuzcie w demie nie dzialaja a w demie gothic 1 dzialaja pomocy plis pomuzcie
-
zajefajne te kody! fasola i kuba fajne te kody fajne a szczegulnie na sikanie xDDD
-
kody nie dzialaja pedaly
-
jakie sa kody
-
sŁUCHAJCIE LUDZIE TE KODY DZIAŁAJĄ SAM JE WYKORZYSTUJE TYLKO ŻE JAK KTOŚ NIE UMIE ICH URUCHOMIĆ TO MARUDZI I MUWI ŻE NIEDARADY!
-
wymienie wam kody do gothica 1 na potwory przed wpisaniem wcisnijcie s i wpiszcie marvin poczym enter + esc i potem f2 i tam wpisujecie oki do rzeczyUWAGA!PRZED KARZDYM WPISZCIE INSERT!wolf-wilkskeleton-szkieletskeleton warrior-wojownik szkieletuwskeleton mage-mag szkieletuwtroll-trollicegolem-lodowy golembridgegolem-mostwowy golemno i jeszcze cos tam jest a tak wogule to duzo koduw nie znam a teraz cos do tych dupkuw czyli gameovera i hermusa huj z wami
-
co było trzeba wpisać po edit focus?
-
http://www.youtube.com/watch?v=t5VNLt1EmIM&p=03EC96970F54F4FB&playnext=1&index=5to na pewno pomoze,mi pomogło tu jest pokazane co dokładnie trzeba zrobić
-
lepiej się gra bez kodu
-
Ale płaczki z was...Skoro nie działają to spróbujcie bez "hax'ów" grać!
-
emm...unlock nie działa....
-
ziomy skąd wziąść mody
-
Ściema z tymi kodami. Ten łoś, który je tu wstawił jest debilem.
-
mistrz przeszłestwo worlds 67 razy a nie umiesz dokładnie nazwy napisać hehe z taką wyobraźnią to do piaskownicy
-
mam save jest tu link www.google.pl
-
Przyjemna gra, łatwo się przechodzi. Nie jest super, ale głupia też nie. Taka na szybko.Ocena - ujdzie.
-
Jak dla mnie to co napisaliście to szczera prawda w Wiedźmina grałem ok.8-10 razy a w Dragon age 2 rzeczywiście ma lepszą grafikę ale grafika to nie wszystko lubię Dragon age ale walka nudzi (za to prolog zależny od wybranej postaci jest ciekawy) to takie miotanie się bez sensu, jak dla mnie Wiedźmin zawsze będzie THE BEST, a dwójka jeśli będzie taka jak na trailerach i wywiadach to będzie BEZKONKURENCYJNA.
osa - 30 sierpnia 2010
LoLaUWAGA:- Z nawiasów kwadratowych wybieramy jedną z dostępnych możliwości lub wpisujemy określoną informację.- Nawiasy kwadratowe POMIJAMY PRZY WPISYWANIU kodów w oknie konsoli. Zostały one użyte jedynie jako element oddzielający informację wyboru od właściwego ciągu znaków.- Klawisz [WINDOWS] znajduje się przeważnie obok [CTRL] i [ALT].- KODY MOGĄ NIE DZIAŁAĆ Z NIELEGALNĄ WERSJĄ GRY!