Game Pass - ekonomiczne granie

kategoria: Gry   dodane: 02/02/2023
Gry wideo można kupić w wielu sklepach internetowych, takich jak Steam, PlayStation Store, Xbox Store i wiele innych. Cena gry może się znacznie różnić w zależności od tytułu i platformy, ale średnio waha się od kilku do kilkudziesięciu dolarów. Dla wielu graczy to spory wydatek, zwłaszcza gdy chce pograć w wiele różnych produkcji. Tu z pomocą ekonomiki grania przychodzi popularna usługa od Microsoftu.

Czym jest Game Pass?

 

Game Pass Xbox to usługa subskrypcyjna, która pozwala graczom na dostęp do wielu gier na konsolę Xbox lub PC. Usługa jest dostępna za miesięczną opłatą, a ceny zaczynają się od 9,99 dolarów. Gry można pobrać bezpośrednio z usługi Game Pass i grać na konsoli Xbox lub na komputerze z systemem Windows 10.

 Zakupiona gra jest dostępna do odtwarzania przez czas trwania subskrypcji Game Pass. Jeśli gracz nie jest zadowolony z gry, może ją usunąć i wybrać inną.

Game Pass to biblioteka gier, która jest aktualizowana co miesiąc i zawiera setki gier, w tym niektóre z największych hitów takie jak "Halo: The Master Chief Collection", "Forza Horizon 4, 5", "Sea of Thieves" i wiele innych. Korzystanie z usługi pozwala graczom na dostęp do wielu gier za jedną niską miesięczną opłatą, co jest korzystne dla graczy, którzy chcą uzyskać dostęp do wielu gier, ale nie chcą wydawać dużo pieniędzy na każdą z nich.

 

Jak korzystać z Game Pass?

 

Aby korzystać z usługi Game Pass, należy zarejestrować się na stronie Xbox i wybrać plan subskrypcji, który najlepiej odpowiada potrzebom gracza. Można grać na wielu urządzeniach, w tym na konsolach Xbox i komputerach z systemem Windows 10.

Game Pass Ultimate to rozszerzenie usługi Game Pass, które zawiera wszystkie korzyści z usługi Game Pass, a także dostęp do usługi Xbox Live Gold, która umożliwia graczom granie z innymi graczami online.

Usługa Game Pass jest często porównywana do rewolucji w branży filmowej w formie VOD i serwisów streamingowych, takich jak Netflix, Disney i HBOGO. Podobnie jak w przypadku tych usług, Game Pass oferuje graczom dostęp do wielu gier za jedną niską miesięczną opłatą.


Obraz autorstwa Freepik