Wyczekiwane gry na konsole 2023

kategoria: Gry   dodane: 07/03/2023
Konsole do gier to od dawna jedno z najpopularniejszych urządzeń rozrywkowych. W 2023 roku gracze na całym świecie mają wiele powodów do ekscytacji, ponieważ na rynku pojawią się nie tylko nowe konsole, ale także wiele gier, które zapewnią setki godzin zabawy. W tym artykule przyjrzymy się najbardziej oczekiwanym i popularnym grą na konsole w 2023 roku.

Gry akcji, czy gry sportowe? 10 najbardziej wyczekiwanych tytułów 2023

Wielu graczy czeka na kontynuację swoich ulubionych tytułów i nowe gry z akcji, sportowe i przygodowe. Poniżej przedstawiamy listę 10 najbardziej wyczekiwanych tytułów 2023 roku.

  1. God of War: Ragnarok - ta długo oczekiwana gra, która ma być kontynuacją God of War z 2018 roku, będzie dostępna na konsolach Sony PlayStation 5. Gracze wcielą się ponownie w postać Kratosa, a akcja rozegra się w świecie mitologii nordyckiej. Gra ma zostać wydana w 2023 roku.
  2. Starfield - nowy projekt od Bethesda Softworks, twórców takich tytułów jak Fallout czy The Elder Scrolls. Starfield to przestrzenna gra fabularna, która ma być osadzona w futurystycznym uniwersum, a jej premiera jest planowana na listopad 2023 roku. Będzie ona dostępna na konsolach Xbox Series X i S oraz na PC.
  3. Horizon Forbidden West - kontynuacja Horizon Zero Dawn, która ukazała się w 2017 roku. Gracze wcielą się w postać Aloya, który przemierza świat pełen zagadek i tajemnic. Gra ma zostać wydana na konsolach Sony PlayStation 5 w pierwszym kwartale 2023 roku.
  4. The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 - kontynuacja jednej z najlepszych gier z serii The Legend of Zelda, która została wydana w 2017 roku. Gra ma zostać wydana na konsolę Nintendo Switch w 2023 roku. W grze gracze wcielą się ponownie w postać Linka i przemierzają piękny świat Hyrule.
  5. Gotham Knights - nowa gra akcji osadzona w świecie Batmana. Gracze wcielą się w postacie Batgirl, Nightwinga, Robina i Red Hooda, którzy walczą z wrogami w Gotham City. Gra ma zostać wydana na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na PC w 2023 roku.
  6. Elden Ring - gra RPG, która łączy elementy gry Dark Souls z uniwersum stworzonym przez George'a R.R. Martina. Gracze wcielą się w bohatera, który przemierza otwarty świat wypełniony potworami i innymi przeciwnikami. Gra ma zostać wydana na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na PC w lutym 2023 roku.
  7. Deathloop - gra akcji, która osadzona jest na fikcyjnej wyspie Blackreef. Gracze wcielają się w postać Colt, który musi zabić osiem osób, aby przełamać cykl czasowy, w którym się znajduje. Gra ma zostać wydana na konsolach PlayStation 5 i na PC w maju 2023 roku.
  8. Fable - nowy projekt od studia Playground Games. Fable to gra RPG osadzona w świecie fantasy, w którym gracze będą przemierzać wirtualny świat pełen magicznych stworzeń i tajemnic. Gra ma zostać wydana na konsolach Xbox Series X i S oraz na PC w 2023 roku.

  9. Forza Motorsport - najnowsza odsłona popularnej serii gier wyścigowych od studia Turn 10. Gra ma oferować jeszcze bardziej realistyczne doświadczenie jazdy, a gracze będą mieli do wyboru ponad 500 różnych samochodów. Gra ma zostać wydana na konsolach Xbox Series X i S oraz na PC w drugim kwartale 2023 roku.
  10. Grand Theft Auto V Expanded and Enhanced - to specjalna edycja popularnej gry akcji, która została wydana w 2013 roku. Wersja Expanded and Enhanced oferuje nowe elementy rozgrywki, w tym ulepszoną grafikę, więcej samochodów i broni oraz nową postać, a także tryb multiplayer GTA Online. Gra ma zostać wydana na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na PC w marcu 2023 roku.

Gdzie kupić gry na konsole?

Jeśli gaming to Twoja pasja i nie możesz się już doczekać gier na konsole, które mają mieć swoją premierę w 2023 roku, sprawdź ofertę Media Expert. Sklep bardzo często oferuje nowe tytuły gier w sprzedaży przedpremierowej. Kupując w ten sposób możesz uzyskać swoją ulubioną grę od razu po premierze.