• Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 30 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Za tydzień premiera Theatre of War 2: Kursk 1943
  W Theatre of War 2: Kursk 1943, wcielić się można w rolę dowódcy słynnej niemieckiej dywizji Grossdeutschland lub sowieckiej 67. Gwardyjskiej Dywizji Piechoty albo 3. Korpusu Zmechanizowanego i razem ze swoimi żołnierzami przeżyć ofensywę pod Kurskiej. Jeszcze lepsze grafika, więcej akcji i masa taktyki. Czego chcieć więcej? Jeżeli zainteresował Was temat to już teraz możecie zamówić własny egzemplarz gry - wystarczy udać się na stronę http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1243&sub=3 Źródło: materiały prasowe firmy Cenega.
 • Opublikował: myrkin.poczta
  Dodano: 30 lipca 2010

  Komentarze: 1

  Medal of Honor w pażdzierniku
  Electronic Arts ogłosiło, że limitowana edycja ich nowej produkcji, Medal of Honor, pojawi się wraz z zaproszeniem do testów beta gry Battlefield 3. Beta ta ma się rozpocząć w ciągu 12 miesięćy od czasu wydania MoH. W związku z tym, że MoH ma ukazać się 12 pażdziernika (przynajmniej w Ameryce), można się spodziewać, iż beta zacznie się w bliżej nieokreślonym terminie w 2011 roku. Jak na razie wiadomo jedynie, że Battlefield 3 prawdopodobnie zostanie wydany na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Aby uzyskać dostęp do testów beta Battlefielda 3 na Xbox 360 trzeba będzie posiadać członkowstwo w Xbox Live Gold.  Limitowana edycja Medal of Honor ma także zawierać broń MP-7 oraz dwie specjalne strzelby. Wersja na PS3 będzie obejmować pełną grę Medal of Honor Frontline,...
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 30 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Kane and Lynch 2 oraz Fallout New Vegas – kolejne dodatki w wersji polskiej.
  Kane and Lynch - można pobrać pamiętniki developera z polskimi napisami. Dzięki niemu (ftp://cenega:wnet1647@ftp.cenega.pl/Kane and Lynch 2/Dev Diaries/K&L2FV.mpg) zobaczymy projektowanie gry od kuchni.  Fallout New Vegas: tutaj natomiast państwo wywiad tekstowy z projektantem lokacji, które znajdziemy w grze Fallout New Vegas.Denise McMurry z Obsidiana jest najnowszym członkiem Inside the Vault Alumni Group. Poniżej dowiesz się więcej o jej udziale przy New Vegas.  Czym się zajmujesz w Obsidianie?Jestem Konstruktorem Lokacji, u podstaw mojej pracy leży dekorowanie pustkowia New Vegas. Wliczając w to wnętrza i obszary otwarte, wszystko od skał i drzew, po stojącą na stole butelkę Nuka Coli. Staram się aranżować fajnie wyglądające obszary do zwiedzania przez graczy,...
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 30 lipca 2010

  Komentarze: 1

  Final Fantasy XIV w planie wydawniczym Cenega
  „We wrześniu tego roku gracze będą mogli połączyć się i wspólnie odkrywać ekscytujące i fascynujące królestwa Eorzea. Nowy styl na pewno zafascynuje każdego gracza online oraz bardziej okazjonalnych graczy poprzez swoją różnorodność i fabułę.” - komentuje Hitomichi Tanaka, dyrektor firmy tworzącej wspomnianą grę.Kilka słów o samej fabule wyczekiwanego tytułu: poprzez wojny o dominację pustoszał kraj, pozostawiając jedno wspomnienie – totalna destrukcję. Niewidzialni wrogowie atakują znienacka. Gra utkana wojnami, konfliktami, przeplatanymi łzami i krwią. Dlaczego więc tak na nią czekamy?Mamy rozbudowany system rozwoju postaci, dzięki któremu najpierw wybieramy rasę i klan, a dopiero potem dostosowujemy wygląd zewnętrzny, a wiąże się z tym...
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 30 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Premiera polskiego dema Mafii II nastąpi już niebawem!
  Wersja demo na PC dzięki napisom pozwoli nam przenieść się do minionych lat czterdziestych i pięćdziesiątych, gdzie panuje gangsterska atmosfera. Gra z pełnymi adrenaliny pościgami, wymianą ognia i narracyjny charakter rozgrywki z pewnością wciągnie nie jednego.Tytuł, który będziemy mogli dostać zapewni nam rozgrywkę na tle lat pięćdziesiątych, gdzie Vito wraz z kolegami rozpoczną poszukiwania w celu pozbycia się niewygodnego gangstera.Aby móc w pełni rozkoszować się grą Mafia II, warto zwrócić uwagę, iż w dniu 27 sierpnia pojawi się w sklepach w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkie platformy (PC, PS3, Xbox 360).Źródło: materiały prasowe firmy Cenega.
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 29 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Dead Rising 2 już po polsku na PC
  Jeżeli chodzi natomiast o samo Dead Rising 2, to mamy tutaj do czynienia z klasyczną strzelanką z Zombimi w roli głównej, oraz masą ciekawych możliwości ich eksterminacji - walczyć możemy bowiem dokładnie wszystkim, co znajdziemy na swej drodze, możliwe jest nawet budowanie z niepozornych przedmiotów znalezionych w ogródku morderczej broni. Raj dla wszystkich żądnych krwi majsterkowiczów.Źródło: Materiały prasowe firmy Cenega.
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 28 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Demo Kane and Lynch 2 już na każdej platformie
  W wypadku graczy konsolowych demo najprościej pobrać za pomocą PSN/Xbox Live, zaś posiadacze PC muszą sie udać na stronę http://store.steampowered.com/app/28020. Polecamy. Pamiętajcie jednak, że to gra wyłącznie dla dorosłych!  Żródło: materiały prasowe firmy Cenega 
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 27 lipca 2010

  Brak komentarzy

  W40k Space Marine również na PC
  Mowa tutaj oczywiście o W40k Space Marine, nowej grze akcji prosto od Relic Entertainment, w której – zgodnie z tytułem – wcielimy się w rolę Kosmicznego Marine, ręki Imperatora i wyruszymy walczyć z wrogami naszego Imperium.. Zapowiada się niezła jatka!
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 27 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Sony zarabia
  Dokładne dane nie są jeszcze znane, ale informacje te świadczą, iż polityka zmniejszania kosztów w Sony w końcu zaczyna przynosić jakieś efekty – dla porównania w analogicznym okresie ubiegłego roku Sony straciło aż 25.7 miliardów jenów. Co ciekawsze, dziennik Nikkei twierdzi, że głównym segmentem Sony, który przyczynił się do sukcesu, był właśnie ten odpowiedzialny za konsole i gry! 
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 26 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Ile tak naprawdę kosztował nowy Starcraft ?
  Do pomyłki przyznała się sama redakcja tego prestiżowe miesięcznika, tłumacząc iż błąd jest spowodowany podobieństwem nazwy World of Warcfart do Starcraft i podana kwota odnosiła się do tej właśnie pierwszej produkcji. Cóż… nam się wydaje, że to zupełnie inne gry, ale jak widać „profesjonaliści” z TWSJ mieli inne zdanie :-)
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 26 lipca 2010

  Komentarze: 1

  Street Fighter x Tekken
  Jak łatwo po tytule tego newsa zauważyć, będzie to kolejny przedstawiciel popularnego niegdyś gatunku bijatyk. Jak również łatwo się domyśleć, w grze staną naprzeciw siebie bohaterowie dwóch najbardziej znanych gier tego typu - Street Fighter’a i właśnie Tekken’a! Co ciekawsze tytuł ma być utrzymany w tradycyjnej stylistyce 2D – jednym słowem szykuje się chyba marzenie każdego ortodoksyjnego fana. Czekamy!