• Opublikował: kareel
  Dodano: 9 kwietnia 2010

  Brak komentarzy

  Kolekcjonerska edycja Starcraft II
  W skład zestawu wchodzi przede wszystkim album The Art of Starcraft II: Wings of Liberty, zawierający jak zresztą sama nazwa mówi, pięknie wydane grafiki z gry oraz pendrive będacy repliką Taga Jimmiego Raynora z gry. W pudełku znaleźć można jednak również specjalny komiks osadzony w realiach Starcrafta opowiadający o wydarzeniach poprzedzających grę oraz oczywiście płyty z różnymi dodatkami i obowiązkowo pełną ścieżką dźwiękową z gry. Do szczęścia brakuje chyba tylko koszulki :-). Za te wszystkie wspaniałości zapłacić trzeba będzie 99 dolarów, z jednej strony to masa kasy, ale z drugiej dostajemy jednak naprawdę sporo bonusów. Data wydania opisywanej edycji, podobnie jak i zresztą samego Starcrafta nie jest jeszcze niestety znana. Na razie możemy najwyżej...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 kwietnia 2010

  Brak komentarzy

  Beta WoW: Cataclysm nadchodzi
  Redakcja 1UP nie podaje wprawdzie dokładnego terminu ale naprawdę wszystko wskazuje na to, że w informacjach tych jest sporo prawdy. Blizzard zaczął już bowiem podobno rozsyłać zaproszenia do testów. Na razie otrzymali je tylko dziennikarze z różnych serwisów i czasopism branżowych, ale można się spodziewać, że już naprawdę niedługo pojawi się informacja o naborze „zwykłych” beta testerów. Bądźcie czujni! A oto maa filmowa zapowiedź Cataclysm:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 kwietnia 2010

  Brak komentarzy

  Plany wydawnicze Nintendo
  Poniżej publikujemy daty wydań wszystkich gier. Oczywiście niektóre z nich mogą się jeszcze zmienić. W razie czego będziemy informować o tym na bieżąco: Wii: NewU Fitness First Mind Body Yoga & Pilates Workout – 2 kwietnia Monster Hunter Tri – 23 kwietnia 2010 FIFA World Cup South Africa – 29 kwietnia Circus Party – 30 kwietnia Iron Man 2 – kwiecień Sin & Punishment 2: Successor of the Skies – 7 maja Prince of Persia: The Forgotten Sands – 13 maja No More Heroes 2 – 22 maja Samurai Warriors 3 – 28 maja B-Units Build It – 28 maja Shrek: Forever After – maj All-Star Karate – maj Repetto presents Ballerina – maj Tournament of Legends – maj Super Mario Galaxy 2 – 11...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 kwietnia 2010

  Brak komentarzy

  Konsole bez sieciowego Star Treka
  Co jednak ciekawsze, przy okazji dowiedzieliśmy się, że istniała już podobno grywalna konsolowa wersja sieciowego Star Treka! Zdecydowano się jednak jej dalej nie rozwijać. Twórcy doszli bowiem do wniosku, iż nie mogliby się należycie skoncentrować na kilku wersjach swojej gry jednocześnie co mogłoby odbić się na końcowej jakości ich produktu. Tak czy inaczej kolejne całkiem niezłe MMO dosłownie wyślizguje się z rąk konsolowców a PC ciągle wiodą prym jako platformy do grania w sieciowe RPG… Tymczasem filmik z gry, o która cale to zamieszanie – Star Trek Online:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 kwietnia 2010

  Brak komentarzy

  Darmowe DLC do PES 2010
  Niestety na jakieś większe zmiany nie ma się co nastawiać. Głównym założeniem jakie przyświeca bowiem twórcom tego DLC to zaktualizowanie składów obecnych w grze drużyn tak aby uwzględnić w nich wszystkiego ostatnio dokonane transfery. Dodatkowo w DLC znajdziemy też nową piłkę – tą oficjalnie używaną w tegorocznej edycji Ligii Mistrzów oraz nowy typ obuwia – używane i promowane przez Messiego buty Adidas F50i. Co jednak ważniejsze Konami obiecuje, że to nie koniec i niedługo doczekamy się kolejnych dodatków. Czekamy! Tymczasem filmik z PES 2010:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 kwietnia 2010

  Brak komentarzy

  Alan Wake nieco… wcześniej!
  Jak pewnie pamiętamy, tytuł ten miał pierwotnie ukazać się w połowie maja tego roku. Teraz jednak jego premiera została przesunięta o cały tydzień do przodu i Alan Wake zawita do sklepów już 14 maja! Szkoda tylko, że Microsoft jest niewzruszony prośbami fanów i zamierza wydać grę wyłącznie na Xboxa rezygnując z wersji PC…. Tak czy inaczej historia opowiedziana w Alan Wake zapowiada się naprawdę ciekawie i może to być jeden z największych hitów tego roku. Zresztą oglądnijcie sami jeden ze zwiastunów i przekonajcie się na własne oczy:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 kwietnia 2010

  Brak komentarzy

  Nintendo lekceważy iPada ?
  Tymczasem potentat na rynku konsol przenośnych – firma Nintendo - zdaje się zupełnie ignorować swojego nowego konkurenta. Reggie Fils-Aime, prezes amerykańskiego oddziału tej firmy, mówi wprost, że pojawienie się na rynku iPada nie ma „żadnego wpływu na politykę jego firmy”. Uważa też, że granie na produktach marki Apple to mrzonka i rynek ten prawie nie istnieje. Tymczasem wszyscy uznani analitycy twierdzą coś zupełnie przeciwnego - że to właśnie platforma Apple rozwija się najszybciej. Zresztą również i producenci gier coraz aktywniej zaczynają tworzyć swoje tytuły na platformę tej firmy. Czyżby więc Nintendo robiło po prostu dobrą minę do złej gry? Tymczasem mamy dla Was króciutką reklamę opisywanego tabletu  - oto iPad:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 kwietnia 2010

  Brak komentarzy

  Twórca Heavy Rain krytykuje Microsoft
  Podobno to co widzimy na świetnych skądinąd trailerach zapowiadających ten nowy kontroler ma się nijak do rzeczywistości. David Cage twierdzi, iż był obecny na zamkniętym pokazie tego systemu i prezentuje się on raczej średnio i nie ma prawie nic wspólnego z tym czym tak zachwycamy się oglądając reklamy. Z jednej strony wiemy dobrze, że prawie zawsze to co widać na trailerach nie ma za wiele wspólnego z prawdą ale drugiej trzeba też pamiętać, że Pan Cage jest mimo wszystko zażartym wielbicielem PlayStation i być może nie mówi tego wszystkiego bez powodu… Najlepiej chyba poczekać do premiery Natala i przekonać się samemu… Tymczasem jedna z reklamach krytykowanym przez Davida Cage:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 marca 2010

  Brak komentarzy

  Nowa FIFA z Natalem i PSMove?
  Na szczęści chodzi tutaj tylko o drobne uatrakcyjnienie rozgrywki. Kontrolery te maja być bowiem wykorzystywane nie do samej gry ale wyłącznie w czasie niektórych minigierek, czyli na przykład podczas wykonywania rzutów karnych czy wolnych. Łatwo wyobrazić sobie coś takiego przy użyciu Natala, może to być nawet całkiem ciekawe i zabawne, ale kopanie za pomocą PlayStation Move? Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce! Podobnego zdania jest zresztą i Simon Humbler, producent najnowszej piłki nożnej ze stajni EA Sports, który przyznał sam, że zintegrowanie takich rozwiązań z grami piłkarskimi będzie naprawdę trudne. Tymczasem do sklepów zbliża się już powali FIFA World Cup 2010, czyli nowa FIFA kręcąca się wokół mistrzostw świata w RPA. Poniżej mamy dla...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 marca 2010

  Brak komentarzy

  Bungie myśli też o innych platformach
  Brian Jarrard z Bungie zaprzecza wszystkim pogłoską mówiąc, że jest jeszcze stanowczo za wcześnie aby mówić o jakimś konkretnym nowym projekcie. Na razie wszystko jest dopiero w stadium dyskusji i tak zwanej burzy mózgów. Co jednak ciekawsze Bungie „nie skupia się na jednej technologii, tylko patrzy na te rozwiązania, które najbardziej będą odpowiadać ich wizji”. Jednym słowem doczekamy się najpewniej jakiejś multiplatformowej produkcji. Biedny Microsoft :-). Tymczasem filmik z wspomnianego wyżej Halo: Reach:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 marca 2010

  Brak komentarzy

  Szykuje się spore DLC do Left4Dead 2
  Po pierwsze oprócz samych map do trybu multi znajdzie się tutaj też coś dla grających bez udziału kumpli. Jednym słowem twórcy przygotowali podobno całkiem nową historię przeznaczona dla trzech bohaterów. W grze znajdziemy też trochę nowego uzbrojenia (kij golfowy oraz MP60) a miłośnicy gry sieciowej zmierzyć się będą mogli w nowych trybach zabawy. The Passing, bo tak nazywa się dodatek miał pierwotnie trafić do sklepów jeszcze w tym miesiącu, teraz jednak Valve mówi dopiero o końcu wiosny. Czekamy! A na osłodę filmik z podstawowej wersji gry: