Nowa FIFA z Natalem i PSMove?

Opublikował: kareel
Dodano: 29 marca 2010

Brak komentarzy
Nowa FIFA z Natalem i PSMove?

Tagi: project natal PlayStation Move 2010 FIFA World Cup South Africa nowe kontrolery

Chociaż może się to wydać nieco dziwne, ale EA Sports planuje w ograniczonym stopniu wprowadzić do swojego FIFA możliwość korzystania z nowych kontrolerów przygotowywanych przez Microsoft i Sony! ..:: sir Mik ::..
Na szczęści chodzi tutaj tylko o drobne uatrakcyjnienie rozgrywki. Kontrolery te maja być bowiem wykorzystywane nie do samej gry ale wyłącznie w czasie niektórych minigierek, czyli na przykład podczas wykonywania rzutów karnych czy wolnych. Łatwo wyobrazić sobie coś takiego przy użyciu Natala, może to być nawet całkiem ciekawe i zabawne, ale kopanie za pomocą PlayStation Move? Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce! Podobnego zdania jest zresztą i Simon Humbler, producent najnowszej piłki nożnej ze stajni EA Sports, który przyznał sam, że zintegrowanie takich rozwiązań z grami piłkarskimi będzie naprawdę trudne.

Tymczasem do sklepów zbliża się już powali FIFA World Cup 2010, czyli nowa FIFA kręcąca się wokół mistrzostw świata w RPA. Poniżej mamy dla Was zresztą małą prezentację tej gry:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Nowa FIFA z Natalem i PSMove?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama