PlayStation Move dla Aragorn's Quest !

Opublikował: kareel
Dodano: 13 marca 2010

Komentarze: 3
PlayStation Move dla Aragorn's Quest !

Tagi: władca pierścieni PlayStation Move The Lord of the Rings: Aragorn's Quest

Sony podało nazwę kolejnego tytułu, który ma współpracować z nowym kontrolerem PlayStation Move. Jest nim Aragorn's Quest, gra w której wcielimy się właśnie w postać Aragona znanego nam z kart Władcy Pierścieni i przeżyjemy razem z nim, wszystkie najważniejsze momenty jakie pamiętamy z filmowej trylogii. ..:: sir Mik ::..
Dlaczego filmowej? Dlatego, że opisywana gra, podobnie jak i zresztą większość produkcji z Lord of the Rings w tytule, opiera się właśnie głównie na filmowej a nie książkowej trylogii. Tak czy inaczej na brak akcji nie będzie można narzekać. Aragorn ma walczyć mieczem, stosując zresztą skomplikowane combosy, a także strzelać z łuku czy walczyć z konia. Dzięki PlayStation Move wszystko to będzie jeszcze bardziej realistyczne, bowiem gra ma wiernie odwzorowywać ruchy naszych dłoni wyposażonych w słynne „pałeczki”. Powstanie też zresztą również wersja na konsolę Wii. Widać to już po samej grafice, która jest raczej nieco schematyczna i utrzymana w lekko kreskówkowym stylu. Zresztą zobaczcie sami:
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • kiedy będzie????
  pseudo13 września 2010
  kiedy będzie????
 • Ja czekam i czekam na tę grę ale nie wiem kiedy się pojawi w Polsce.
  abxlhg16 sierpnia 2010
  Ja czekam i czekam na tę grę ale nie wiem kiedy się pojawi w Polsce.
 • Sony dało ciała - skopiowali Wii, zamiast wymyślić coś swojego, jak Wii. Zresztą, czytałem w wielu miejscach, że rynek gier tego typu już siada. Casual może się zajarać, hardkorowiec - nie... Zresztą to nie wygląda dobrze.
  I like to move it move it19 marca 2010
  Sony dało ciała - skopiowali Wii, zamiast wymyślić coś swojego, jak Wii. Zresztą, czytałem w wielu miejscach, że rynek gier tego typu już siada. Casual może się zajarać, hardkorowiec - nie... Zresztą to nie wygląda dobrze.
Co myślisz o:

PlayStation Move dla Aragorn's Quest !

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->