The Lord of the Rings Online - drugi dodatek na jesień!

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 26 stycznia 2012

Komentarze: 1
The Lord of the Rings Online - drugi dodatek na jesień!

Tagi: dodatek mmo rpg newsy PC lotr władca pierścieni The Lord of the Rings Online turbine warner bros. interactive Riders of Rohan

Jeżdzcy Rohanu w końcu odnajdą drogę do Śródziemia

Studio Turbine ogłosiło, że pracuje nad wydaniem drugiego dodatku do The Lord of the Rings Online - licząc od momentu przejście tego MMO w tryb darmowy, co nastąpiło rok temu. Riders of Rohan, bo to o nim mowa w tym newsie, podwyższy maksymalny poziom doświadczenia do zdobycia do 85. Pozwoli on nam także na podróż po Polach Rohanu oraz spotkać i porozmawiać z przyjaznymi Entami z lasu Fangorn.

W dodatku Riders of Rohan pojawi się po raz pierwszy możliwość walczenia z wierzchowca, a gracze będą mogli zdobyć swojego własnego bojowego rumaka. Co więcej, nasz wierzchowiec będzie rozwijać swoje umiejętnosci wraz z upływem czasu. Twórcy gry zapowiadają, że rozszerzenie Riders of Rohan będzie dwukrotnie większe od poprzedniego dodatku, Rise of Isengard.

Kiedy możemy spodziewać się pojawienia się Riders of Rohan w sklepach? Turbine mówi, że jesienią bieżącego roku. Czyli jest szansa, że zdołamy zagrać w ten dodatek jeszcze przed zapowiadanym końcem świata. ;)

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • n gxnhfx
    fhxdbzdhh31 maja 2012
    n gxnhfx
Co myślisz o:

The Lord of the Rings Online - drugi dodatek na jesień!

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->