Star Trek Online przechodzi w tryb darmowy

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 19 stycznia 2012

Brak komentarzy
Star Trek Online przechodzi w tryb darmowy

Tagi: mmo rpg newsy PC atari star trek star trek online Cryptic Studios

Produkcją Cryptic Studios możemy cieszyć się nie wydając ani grosza

Twórcy kolejnego MMO doszli do wniosku, że ich gra odniesie większy sukces jeśli będzie można w nią grać bez płacenia. Star Trek Online można teraz ściągnąć z jego oficjalnej strony (https://register.perfectworld.com/sto_splash) i zacząć grać w niego bez co miesięcznego opłacania abonamentu. 

Oczywiście nie wszystko w grze będzie darmowe. W końcu ludzie z Cryptic Studios muszą z czegoś żyć, prawda? Jeśli nie zgadzacie się z tym stwierdzeniem, to w Star Trek Online będziecie mieli dostęp do wszystkich sektorów, misji i stref PvP. Będziecie się musieli jednak pogodzić z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi czatu i poczty w grze oraz z limitowaną liczbą postaci jakie będziecie mogli utworzyć. Wszystkie te ograniczenia znikną gdy zdecydujecie się na wykupienie statusu Gold dla swego konta. Innym sposobem na wydanie swoich pieniędzy w STO jest zrobienie zakupów w C-Store, w którym Cryptic oferuje pewną liczbę wirtualnych przedmiotów do nabycia.

Warto wspomnieć, że w momencie swojej premiery w 2010 roku Star Trek Online zostało ocenione przez portal IGN na 6.8 punktów z 10 możliwych. Od tego momentu wprowadzono trochę zmian do gry, więc może opłaca się teraz zagrać w STO, a nawet wykupić ten status Gold. 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Star Trek Online przechodzi w tryb darmowy

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->