• Opublikował: kareel
  Dodano: 23 marca 2010

  Brak komentarzy

  Jest szansa na Red Steel 3?
  Tymczasem już 26 marca do sklepów wejdzie właśnie Red Steel 2. Jeden z niewielu doroślejszych tytułów i FPSów przeznaczonych na Wii! W grze znajdziemy całą masę ulepszeń w stosunku do jedynki, począwszy od nowego systemu walki, jeszcze lepszej grafiki, której powstydziłyby się „poważniejsze” konsole i oczywiście obsługi rewelacyjnego Wii MotionPlus. Zresztą zobaczcie sami, tak dynamicznego tytułu  jeszcze nie widzieliśmy! To po prostu CHCE się mieć!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 23 marca 2010

  Brak komentarzy

  Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oficjalnie zapowiedziana!
  Druga część tej docenianej przez fanów i media gry RPG odznacza się przede wszystkim niesamowicie wciągającą, dojrzałą i zmuszającą do myślenia, nieliniową fabułą. Jej uzupełnieniem jest całkowicie nowy i oryginalny system walki, zapewniający jeszcze płynniejszą rozgrywkę i oferujący graczom szerszy wachlarz możliwości taktycznych. Gra powstaje z użyciem całkowicie nowej, autorskiej technologii, zaprojektowanej od podstaw przez CD Projekt RED z myślą o tworzeniu rozbudowanych gier RPG z nieliniową fabułą. Nowa technologia zapewnia również zupełnie nową jakość w odwzorowaniu strony graficznej gry, przenosząc gracza do jednego najbardziej wiarygodnych światów RPG jakie kiedykolwiek powstały. „Bardzo się cieszę, że możemy oficjalnie zaprezentować...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 marca 2010

  Brak komentarzy

  Final Fantasy XIII hitem również na zachodzie
  Final Fantasy XIII, mimo krytykowania za nudne lokacje i liniową fabułę, przez ostatnie dni królowało bowiem też na Brytyjskich listach sprzedaży. Dopiero niedawno ten japoński RPG został wyprzedzony przez Bad Company 2 i God of War 3. Co ciekawsze Square Enix dostarczyło podobno do sklepów na całym świecie aż pięć milionów pudełek z grą. Jak widać firma ma bardzo duże ambicje. Czy uda się jednak je spełnić? Zobaczymy! A na razie krótki gameplay z nowego Final Fantasy:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 21 marca 2010

  Brak komentarzy

  The Art of Uncharted 2: Among Thieves
  Na 272 stronach kredowego papieru znajdziemy różne ilustracje, concept arty, szkice pokazujące proces powstania postaci czy nawet sesje zdjęciowe z motion capture. Wszystko oczywiście opatrzone dokładnym komentarzem. Jeżeli interesujecie się grafiką komputerową, tworzeniem gier, czy po prostu jesteście fanami Uncharted 2, to całość powinna się Wam naprawdę spodobać. Naughty Dog wraz wydawnictwem Ballistic Media, przygotował dla nas też trzy edycje wspomnianego wyżej albumu. W pierwszej, kosztującej 65$, znajdziemy same obrazki i stosunkowo prostą okładkę pozbawioną bajerów, ale już druga, to pięknie oprawiony w skórę tom z wytłuczonymi złotymi literami. Najbardziej zamożni Gracze mogą tez kupić limitowaną edycję (300$) zawierającą podpisy twórców gry. Co...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 marca 2010

  Brak komentarzy

  Skąd się wzięła nawa nowego kontrolera Sony?
  Scott przyznał jednak, że dyskusja nad ostateczną nazwą byłą naprawdę gorąca a do współpracy zaproszono nawet kilka wyspecjalizowanych agencji PR. W końcu stanęło jednak właśnie na PlayStation Move, mogło być lepiej ale nie narzekajmy! Sony ma też wyraźną nadzieję, że dzięki nowemu gadżetowi odbierze Nintendo większość casualowych użytkowników, którzy skuszą się na PS 3 możliwością oglądania na tym sprzęcie również filmów Blu-ray. Jak jednak będzie naprawdę przekonamy się dopiero jesienią, bo wtedy właśnie planowana jest premiera tego cuda. Teraz to możemy najwyżej pooglądać razem prezentacje nowego kontrolera:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 marca 2010

  Komentarze: 1

  Bad Company 2 hitem również u nas!
  Wynik piękny, tym bardziej, ze mówimy przecież o kraju, w którym nawet ponad dziesięć tysięcy sprzedanych kopii uważanych jest już za sukces. Jednak gdy popatrzymy na zachodnie wyniki, to mina już blednie. Na świecie rozeszło się bowiem ponad 2 300 000 pudełek opatrzonych znaczkiem Bad Company 2! Widać też od razu, ze ten tytuł może i sprzedaje się dobrze, ale nie ma szans nawet zbliżyć się do swojego największego konkurenta – Modern Warfre 2. Tak czy inaczej mamy dla Was tradycyjny filmik z opisywanej gry, oceńcie sami czy ma szansę na walkę z najnowszym CoD:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 marca 2010

  Brak komentarzy

  Będą DLC dla Just Cause 2
  Peter Johansson z Avalanche Studios, wprost przyznał, iż szykowanych jest naprawdę sporo dodatków, które jeszcze bardziej rozbudują Just Cause 2. Oczywiście za każdy z nich będziemy musieli pewnie słono zapłacić, ale jeżeli będzie się Wam nudzić, to może się skusicie na taki zakup. Niestety nie wiemy jeszcze o czym traktować będą owe dodatki, ile ich będzie ani – co ważniejsze – ile będą one właśnie kosztować. Premiera gry jest przewidziana bowiem dopiero na 26 marca i pewnie dopiero po tym terminie dowiemy się czegoś więcej o planowanych rozszerzeniach. A tymczasem filmik prezentujący Just Cause 2:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 marca 2010

  Komentarze: 1

  Nowy TOPSELLER już za tydzień!
  W nowym efektownym opakowaniu do serii TOPSELLER trafią m.in. takie hity, jak Gothic 3, S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla, Company of Heroes Złota Edycja, Company of Heroes: Tales of Valor, Terminator: Ocalenie, Blood Bowl, Medieval II: Total War, Rome: Total War Antologia, Trine, Pure, Codename Panzers: Zimna Wojna czy Trainz 2009. Premiera nowej odsłony TOPSELLERA odbędzie się już w piątek, 26 marca. Serii patronują firma ASUS, portal Gamezilla oraz pismo o grach na komputerowych PLAY PC. A my mamy dla Was krótkie wideo z kultowego Gothica 3:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 marca 2010

  Komentarze: 3

  Batman w zestawie z okularami 3D
  Co ważniejsze opisywane przez nas okulary działać mają nawet bez użycia specjalnych monitorów. Wystarczy podobno zwykle LCD albo telewizor aby cieszyć się Batmanem w 3D! Oczywiście i premierowa wersja tej gry wspierała takie efekty, ale jednak bez okularów na wiele się to nie zdało. Tak czy inaczej, jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Arkham Asylum, to być może jest to właśnie dobry sposób aby nadrobić zaległości. Europejska premiera zestawu ma mieć miejsce 26 marca, niestety nic nie wiadomo na temat polskiej edycji. Tak czy inaczej filmik z opisywanej gry:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 marca 2010

  Brak komentarzy

  Nowe DLC do Modern Warfare 2
  Co więcej dwie z nich to tylko odnowione wersje tych znanych nam już z CoD 4 (Cash & Overgrown) a pozostałe również nie zapowiadają się na specjalnie rozbudowane. Twórcy za ten „zestaw” chcą od nas – uwaga – aż 15 dolarów czyli ponad 50 złotych. Nie przyszłyście się! Pięćdziesiąt złotych za pięć niespecjalnych mapek! Ciekawe czy ktokolwiek to kupi za taką cenę. Skomentujemy to zresztą jednym słowem – bezczelność! Tak czy inaczej filmik z walki sieciowej z Modern Warfare 2:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 marca 2010

  Komentarze: 15

  Jak długi jest naprawdę God of War 3?
  W oficjalnym komunikacie firma ta wprost zarzuciła kilku redakcjom nierzetelność! Sony utrzymuje bowiem uparcie, że na przejście nowego God of War trzeba poświecić minimum dwanaście godzin czasu. Kto mówi prawdę i ma rację? Jakoś mimo wszystko wierzymy naszym zachodnim kolom, dlaczego mieliby oni przecież kłamać? Miejmy jednak nadzieję, że te osiem godzin gry będzie naprawdę mocno napakowane akcją. Z drugiej jednak strony czy warto wydać ponad 200zł na tak krótką grę? Zdecydujcie sami, premiera już jutro! A tymczasem pokaz rozgrywki w God of War 3: