• Opublikował: kareel
  Dodano: 12 luty 2010

  Brak komentarzy

  Jak sprzedawały się konsole w styczniu?
  Tradycyjne pierwsze miejsce zajmuje nadal Nintendo z stałą i ogromną przewagą nad całą resztą konkurencji. Xbox 360 w styczniu sprzedawał się wprost rewelacyjne znów zwiększając swój dystans do Play Station 3. Podobno jest to zasługa premiery nowego Mass Effect, które miało taki wypływ na sprzedaż tej konsoli jak wcześniej Uncharted 2 na Play Station 3. Zresztą co tu dużo mówić – niech przemówią dane: Wii – 465 800 DS – 422 200 Xbox 360 – 332 800 PS3 – 276 900 PSP – 100 100 PS2 – 41 600 Gratulujemy Wii i zamieszczamy jedną z reklam konsoli Nintendo, tym jednak będzie to DS, który powoli dogania już swoją większą siostrę:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 luty 2010

  Komentarze: 1

  Nowy Tony Hawk już oficjalnie
  Najciekawsze w tej wiadomości jest jednak to, że Activision nie zamierza wcale rezygnował ze  swojego „deskowopodobnego ” kontrolera. Mimo wielu negatywnych komentarzy na temat tego urządzenia, firma ta dalej utrzymuje, że sprzęt ten jest wprost cudowny i jeszcze wmawia nam, że dostaje non stop ogromne ilości pochwał od zachwyconych nim graczy. Tak czy inaczej nowy Tony Hawk nie posiada w tej chwili nawet oficjalnego tytułu i jedynym co o nim wiemy jest to, że trafi do sklepów w drugiej połowie tego roku. Trochę szybko, tym bardziej, że twórcy ciągle twierdzą, iż tym razem stworzą naprawdę niesamowicie dopracowaną gierkę. Zobaczymy, pożyjemy… Na razie zwiastun z niezbyt udanego Tony Hawk: Ride:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 luty 2010

  Komentarze: 2

  Miliardy zabitych zombiaków w L4D2
  Wynik jest naprawdę ciekawy, po wykonaniu wszystkich obliczeń Valve podało, że w tej chwili zabito aż 28 981 249 043 sztuk tych krwiożerczych istot. Nie wiemy jednak skąd wzięły się takie wyniki i na jakiej zasadzie dokonywano tych obliczeń, ale faktem jest, ze gra  sprzedaje się podobno wyśmienicie. Twórcy twierdzą, że gdyby ustawić obok siebie wszystkich zabitych przez graczy nieumarłych, jeden na drugim, i przyjąć że każdy z nich ma 180cm wzrostu, to łączna ich długość wystarczałaby aby opasać ziemie aż 1 322 razy! Coś się nam zdaje, że chłopcy z Valve naprawdę lubią matematykę :-) A oto jak wygląda zabijanie Zombii w trybie multi:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 luty 2010

  Brak komentarzy

  Zapowiedziano nowe Call of Duty!
  Niestety na tym kończą się nasze informacje. Wprawdzie wiemy, że tytuł trafi do sklepów pod koniec tego roku. to jednak nie wiemy zupełnie nic na jego temat. Nie ujawniono nawet jakiego okresu historycznego gra będzie dotyczyć. Plotki mówią wprawdzie o wojnie w Wietnamie, ale czy to prawda? Mike Griffith z Activision przyznał jednak, iż nie ma co się nastawiać na tytuł klasy ostatnio wydanego Modern Warfare 2, będzie to raczej bowiem kolejna solidna cześć serii, ale jednak bez jakichś specjalnych wodotrysków. Wygląda więc na to, że dostaniemy po prostu do rąk kolejną grę w stylu ostatniego, całkiem zresztą niezłego World at War. Dobrej i lekkiej rozrywki nigdy za wiele! Zresztą zobaczcie filmik z tej gry:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Komentarze: 3

  WoW grą tylko na chwilę?
  Tak wynika przynajmniej z danych pochodzących bezpośrednio od Blizzard więc trudno im nie wierzyć. Firma ta jest zresztą mocno zmartwiona tą całą sytuacją i od dawna próbuje to zmienić. Oczywistym jest bowiem, że niskie poziomy Graczy przekładają się bezpośrednio na krótki pobyt Graczy przez monitorami, i tym samym mniejsze zyski samego Blizzard. Dlatego właśnie w najnowszym dodatku do tej gry – Cataclysm – znajdziemy podobno całą masę ułatwień i bonusów dla nowych Graczy. Miejmy tylko nadzieję, że to wszystko nie sprawi, że gra stanie się nudna dla nas, hardcorowców :-) A oto jak prezentuje się (przynajmniej graficznie) dodatek do tego świetnego MMORPG:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Brak komentarzy

  Przerąbana TOPSELLEROWA promocja wyprzedażowa !
  Szybko ruszajcie do sklepów i weźcie ze sobą dużą torbę, bo jeszcze przez 9 dni macie szansę oprócz Top Sellerów za pół ceny znaleźć też niesamowite Gramageddonowe okazje! Akcja rąbania cen Top Sellera trwa do wyczerpania zapasów i toczy się w sklepach z grami w całej Polsce!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Brak komentarzy

  Jest jednak szansa na PCetowe Dead Space 2 !
  W najnowszym komunikacie prasowym pochodzącym z tej firmy, Electronic Arts w końcu bowiem przyznało, iż „zastanawia się nad wydaniem Dead Space równeiz na PC”. Pytanie tylko czy cała ta informacja nie jest zwykłą próbą zamknięcia niewygodnego tematu a prasówka nie została wydana na tak zwany „odwal się”, tylko dla uspokojenia fanów. Przyznajemy bowiem bez bicia, że chętnie zagralibyśmy w sequel tego świetnego survival horroru również na PC.  Jedynka była bowiem naprawdę „straszna”, zresztą sami zobaczcie. A o „dwójce” na PC będziemy informować na bieżąco. Tymczasem jednak obiecany filmik:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Brak komentarzy

  Jakie tytuły zostaną zaprezentowane podczas X10 Expo?
  Królem imprezy na być oczywiście Project Natal, który podobno zostanie na niej po raz pierwszy raz zaprezentowany w wersji, która trafi później do sklepów. A oprócz tego? Jedyne wskazówki na temat gier jakie zostaną pokazane w San Francisco dał nam Major Nelson, który na swoim Tweeterze opublikował całkiem zabawną zagadkę – skłądajacą się z dwóch tajemniczych skrótów - SCDR2F3HRLP2 oraz GRPDAWTS, co oznaczyliście oznacza pierwsze litery nazw tytułów jakie zostaną już niebawem pokazane. Jednym słowem chodzi o Splinter Cell: Conviction, Dead Rising 2, Fable III, Halo: Reach i Lost Planet 2  oraz Ghost Recon: Future Soldier, Perfect Dark Arcade i Alan Wake. Zapowiada się naprawdę ciekawa impreza z mnóstwem...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Brak komentarzy

  Microsoft nie chce sprzedać Xboxów armii
  Skąd taka nieco dziwna decyzja? Przecież mogłoby się wydawać, że każda firma powinna być zachwycona tak wielkim zamówieniem? Microsoft tłumaczy jednak, iż obawiał się, że sprzedanie tak dużej ilości konsol mogłoby spowodować, iż zabrakłoby ich na rynku detalicznym, a ponadto firma ta wyliczyła, że na sprzedanych w ten sposób konsolach raczej nie udałoby się zarobić. Wiadomo przecież, że na produkcji każdej maszynki tego typu się nieco traci, a prawdziwe zyski daje dopiero sprzedaż gier, których raczej armia by nie kupowała. Trzecim argumentem przecież takiej transakcji, jest podobno fakt, iż Microsoft nie chce być kojarzony z coraz mniej popularną armią. Ciekawe czy USA kupią zamiast tego nowe Play Station. A może zdecydują się na Wii? A poniżej zabawny filmik, który...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Komentarze: 1

  World of Warcraft przestało się rozwijać ?
  Z drugiej strony to jednak przecież jednocześnie ogromny sukces, bo chyba żadne inne MMO, nie może powiedzieć, że przez tyle lat ciągle przyciąga do siebie taką masę ludzi. Okazuje się bowiem, że od 2008 roku liczba abonentów WoW wynosi stale około 11.5 miliona użytkowników. Piękna liczba – sporo europejskich krajów jest mniejszych pod względem ludności! Wszystko wskazuje też na to, że liczba ta się jeszcze zwiększy. Powoli bowiem udaje się zażegnać problemy z tą grą w Chinach, które są przecież największym rynkiem Graczy na świecie, a i w planach jest nowy dodatek - Cataclysm, który ma zupełnie przebudować i odnowić świat gry gry. Zresztą mamy dla Was akurat świeżutki filmik z tej produkcji:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Brak komentarzy

  Ekskluzywne DLC do Need for Speed: Shift tylko na Xboxa
  Nie wiadomo dlaczego, ale właśnie tylko na tą konsolę ma zostać wypuszczone owe rozszerzenie. Nie wykluczone jednak, że później trafi ono też i na inne platformy, ale na razie twórcy o tym jednak milczą. Tak czy inaczej znamy już listę wszystkich nowych wozów – oto one: 1996 Ferrari F50 GT 2005 Ferrari F430 Spider 2005 Ferrari FXX 2005 Ferrari Superamerica 2006 Ferrari 599 GTB Fiorano 2006 Ferrari F430 Challenge 2006 Ferrari F430 GTC 2007 Ferrari 430 Scuderia 2008 Ferrari California 2008 Ferrari 16M Scuderia Spiker Sam dodatek ma być dostępny dla wszystkich już od 16 lutego i kosztować będzie 800MPS. Twórcy obiecują, że wszystkie nowe samochody zostały oddane z jak największą dbałością o detale i nie będą ustępować pod tym względem oryginalnym...