World of Warcraft przestało się rozwijać ?

Opublikował: kareel
Dodano: 11 luty 2010

Komentarze: 1
World of Warcraft przestało się rozwijać ?

Tagi: world of warcraft Blizzard ilość graczy

Blizzard ujawnił ostatnio, iż od dłuższego czasu, flagowy tytuł tej firmy - World of Warcraft - przestał się już rozwijać. Liczba użytkowników utrzymuje się bowiem podobno na stałym poziomie już od dwóch lat. ..:: sir Mik ::…
Z drugiej strony to jednak przecież jednocześnie ogromny sukces, bo chyba żadne inne MMO, nie może powiedzieć, że przez tyle lat ciągle przyciąga do siebie taką masę ludzi. Okazuje się bowiem, że od 2008 roku liczba abonentów WoW wynosi stale około 11.5 miliona użytkowników. Piękna liczba – sporo europejskich krajów jest mniejszych pod względem ludności! Wszystko wskazuje też na to, że liczba ta się jeszcze zwiększy. Powoli bowiem udaje się zażegnać problemy z tą grą w Chinach, które są przecież największym rynkiem Graczy na świecie, a i w planach jest nowy dodatek - Cataclysm, który ma zupełnie przebudować i odnowić świat gry gry.

Zresztą mamy dla Was akurat świeżutki filmik z tej produkcji:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • mysle ze jest to sukces firmy. nie wiem czy jest jakas inna gra która przez tyle lat ma tak wielka rzesze graczy, patrzac przede wszystkim na to ile kosztuje abonament. mysle ze jest to fenomen na rynku gier na swiecie. wystarczy popatrzec na roznego rodzaju inne gry. chocby gry typu fifa czy nfs. czy ktos pamieta jak sie nazywala czesc pochodzaca z 2008 roku? szkoda tylko ze jest mała ilosc jakis trickow nie bardzo chca chodzic a juz o generatorach nie ma cos ie nawet wypowiadac. no ale trudno.
    madoxi20 luty 2010
    mysle ze jest to sukces firmy. nie wiem czy jest jakas inna gra która przez tyle lat ma tak wielka rzesze graczy, patrzac przede wszystkim na to ile kosztuje abonament. mysle ze jest to fenomen na rynku gier na swiecie. wystarczy popatrzec na roznego rodzaju inne gry. chocby gry typu fifa czy nfs. czy ktos pamieta jak sie nazywala czesc pochodzaca z 2008 roku? szkoda tylko ze jest mała ilosc jakis trickow nie bardzo chca chodzic a juz o generatorach nie ma cos ie nawet wypowiadac. no ale trudno.
Co myślisz o:

World of Warcraft przestało się rozwijać ?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->