25 milionów graczy Modern Warfare 2

Opublikował: kareel
Dodano: 10 marca 2010

Brak komentarzy
25 milionów graczy Modern Warfare 2

Tagi: gra online Modern Warfare 2 ilość graczy rozgrywki online

Inifinity Ward pochwaliło się właśnie, że już 25 milionów ludzi zagrało poprzez sieć w ich najnowszą grę - Modern Warfare 2. Liczba ta, to jednak oczywiście tak zwani „unikalni użytkownicy” czyli wliczane są w nią wszystkie osoby, które chociaż zaraz zalogowały się do sieci… Tak czy inaczej te dwadzieścia pięć milionów osób robi wrażenie! ..:: sir Mik :..
Najwięcej ludzi bawiących się w sieci w ten tytuł, to użytkownicy Xboxa. Co ciekawsze osób grających na PC jest najmniej! Nawet na PlayStation 3 znaleźć można więcej fanów Modern Warfare 2 niż na naszym poczciwym „piecu”. Czyżby kolejny bastion komputerów, czyli sieciowe strzelanki również padł na rzecz konsol? Na to wygląda!
Tak czy inaczej gratulujemy pięknego wyniku, tym bardziej, że został on osiągnięty przecież w niecałe cztery miesiące od premiery. Przypominamy też, że już niedługo do sieci trafić ma DLC wzbogacające jeszcze bardziej sieciową rozgrywkę w tym tytule. Czekamy! A na razie filmik z właśnie gry sieciowej w Modern Warfare 2:

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

25 milionów graczy Modern Warfare 2

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->