Blizzard Rampage?

Opublikował: kareel
Dodano: 4 kwietnia 2009

Brak komentarzy
Blizzard Rampage?

Tagi: world of warcraft diablo III Blizzard plotki Starcraft II Redneck Rampage Duke Nukem 3D

Jak wiemy, Blizzard pracuje nad kilkoma hitami - Starcraftem II, Diablo III i kolejnym dodatkiem do World of Warcraft. Tymczasem ludzie ze Śnieżycy wykupili także prawa do gry... Redneck Rampage.

Miszcz Czarny
Klasyczna już gra studia Interplay (no co, nie zawsze siedzieli nad Falloutem...) ma już swoje latka. Czyżby ludzie z Blizzarda chcieli odświeżyć starego, wieśniackiego trupa? Cokolwiek to będzie, jednego możemy być pewni - rezultat będzie ciekawy. Chyba...

Redneck Rampage to gra, w której wcielamy się w rasowego Amerykańskiego wsiura z wiochy zabitej dechami. Lecimy przed siebie z gnatem, flaszką i piłą mechaniczną, siejąc postrach pośród innych, równie napitych co my, rednecków (ang. redneck - czerwony kark; chodzi o karki spalone słońcem przez pracę na polu; jest to dość obraźliwe określenie osoby ze wsi). Wszystko to jeszcze na silniku Duke Nukem 3D. Pozostaje tylko jedno pytanie - Czy w dzisiejszych czasach to na prawdę dobry pomysł na grę? Nie wiem jak Wam, ale mi na myśl o podobnej fabule przychodzą tylko absurdy... Klon Serious Sama w klimatach Contry? Ze studia Blizzard? Już tylko to brzmi jak żart... Poniżej możecie zasmakować gry przedstawicielem typowej Amerykańskiej wsi:

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Blizzard Rampage?

1.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama