• Opublikował: kareel
  Dodano: 29 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Jon Van Caneghem pracuje nad nowym C&C
  EA planuje bowiem gruntownie odświeżyć serię C&C i właśnie w tym celu zatrudniło Van Caneghem’a. Jego zadaniem jest wprowadzenie cyklu Command & Conquer w nowy „cyfrowy” świat, cokolwiek to znaczy Możemy się tylko domyślać, iż EA chce stworzyć coś zupełnie nowego w świecie znanym nam z gier spod znaku C&C. Może doczekamy się pierwszej w historii prawdziwej strategii MMO? A może czegoś zupełnie innego? Może nawet nie będzie to nawet strategia? Pożyjemy, zobaczymy … a na razie zapraszamy do trailera zapowiadającego czwartą część C&C, o której wiemy dla odmiany już prawie wszystko :-)  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Będzie nowe Puzzle Quest !
  Więcej szczegółów na ten temat będzie można znaleźć w styczniowym numerze niemieckiego magazynu GamePro. W tej chwili możemy najwyżej oglądnąć jedyny udostępniony w tej chwili obrazek z nowej gry, który zresztą za dużo o niej nie mówi:     Dobrze poinformowane źródła twierdza też, iż gra zostanie wydana na razie wyłącznie na Xboxa za pośrednictwem usługi Live… A oto jak wyglądała część pierwsza:   
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Square Enix wieszczy koniec konsol
  Yoichi Wada uważa bowiem , iż przyszłość należy przede wszystkim do dystrybucji Internetowej i już za kilka lat, zamiast kupować drogie konsole wystarczą nam do gry tylko proste terminalne, przez które będziemy łączyć się z wyspecjalizowanymi serwerami e-rozrywki obsługującymi całą zabawę. Tworzenie super wydajnych konsol będzie się więc mijało z celem. Ciekawa koncepcja, chociaż na razie to jest raczej czyste s-f.. Chociaż z drugiej strony… w Japonii świat wygląda zupełnie inaczej i łącze 100mb/s nie jest niczym dziwnym. Tak czy inaczej mieszkając w Polsce na takie cuda poczekamy jeszcze dobrych kilkadziesiąt lat…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Deus Ex 3 tylko na PC?
  Takie rewelacyjne informacje podał bowiem serwis bit-tech.net. Jak mówią redaktorzy tego portalu, ekipa z Ubisoftu obawia się, że tworzenie gry pod konsolowych graczy spowodowałoby konieczność zbytniego jej uroszczenia, co mogłoby się znów nie spodobać fanom serii. Dlatego bardzo prawdopodobne jest, że Deus Ex  trafi tylko wyłącznie na PC z pominięciem wszystkich konsol nowej generacji! Szokujące! Czyżby rzeczywiście Ubisoft chciał z lekkim sercem zrezygnować z tak wielkiego rynku? Zobaczymy, a tymczasem trailer zapowiadający „trójkę”:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Będzie nowa gra w uniwersum Star Wars?
  Teaser został stworzony przez zachodni kanał kablowy Spike i to właśnie na nim ma być nadawana na żywo transmisją z VGA. Nie ma jednak chyba co zgadywać o jaką grę chodzi Może dodatek do niedawno wydanego Star Wars: The Force Unleashed? A może coś zupełnie innego? Przekonamy się już 12 grudnia! A oto i ten tajemniczy trailer:    
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 listopada 2009

  Brak komentarzy

  FF XIII zajmie tylko 500 KB miejsca na dysku!
  Z informacji tej na pewno ucieszą się wszyscy posiadacze małych HD. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, ze wszystkie filmowe przerywniki zostały nakręcone w pełnym HD (1080p) co docenia na pewno posiadacze nowszych telewizorów. Natomiast sama gra obsługuje „jedynie” 720p. Również ścieżka dźwiękowa została przygotowana z myślą o wszystkich audiofilach – nagrana jest bowiem w nieskompresowanym formacie LPCM 5.1, co gwarantuje nam naprawdę niesamowitą jakość muzyki. Aż chce w to już zagrać! A premiera w Europie dopiero 9 marca przyszłego roku… Ech… Dla pocieszenia filmik z gry:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Two Worlds II trafi na wszystkie liczące się platformy
  Dowiedzieliśmy się też, że gra ma mieć swoją premierę równocześnie na wszystkie te systemy. Niestety oficjalna data premiery nie została jeszcze ciągłe podana, chociaż wedle przecieków, tytuł trafi do sklepów na wiosnę przyszłego roku. W Europie wyda ją samo TopWare Interactive, zaś w USA i UK dystrybucją zająć się ma SouthPeak Games, firma niestety mało znana, co nie wróży grze za dobrze… Jak jednak wygląda ten słynny polski RPG? Jeżeli Was to ciekawi, to zapraszamy do obejrzenia krótkiego zwiastuna z gry:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Square Enix włącza się w produkcję Deus Ex 3.
  Square Enix zając się ma stworzeniem wszystkich animacji do nowej części tego kultowego cRPG. Chodzi tu wprawdzie głównie o same techniczne aspektowy wykonania filmów, ich prerenderowanie, ale chyba właśnie w tym Square Enix jest najlepszy. Kto pamieta boskie przerywniki filmowe do serii Final Fantasy na pewno się z nami zgodzi. Co ciekawsze, ludzie z Square Enix są podobno zachwyceni możliwością pracy nad czymś innym niż właśnie FF. Chyba rzeczywiście nieustannie praca nad jedną i tą samą grą przez ileś lat może być nieco nudna. A na zakończenie teaser nowego Deus Ex’a (jeszcze bez wsparcia Square Enix ;-)  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Będą dodatki do Modern Warfare 2
  Dotychczas w historii serii Call of Duty, wydawano zwykle kolejne części gry, zamiast skupiać się na tworzeniu rozszerzeń i maksymalnym eksploatowaniu istniejących już tytułów (no może z wyjątkiem rozszerzenia dla Call of Duty - United Offensive). Gdy jednak okazało się, że Modern Warfare ma aż tak silną pozycję i tak mocno przyciąga do siebie Graczy, zdecydowano się na stworzenie aż kilku dodatków! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Roberta Bowlinga, którą można znaleźć na Tweeterze. Robert przyznał także, iż dodatki te będą się koncentrować głownie na skrytych działaniach służb specjalnych. Nie ma więc co liczyć na misje z totalną rozwalaną. Chociaż kto wie, wszystko może się bowiem jeszcze zmienić. Gdy dowiemy się czegoś więcej od razu damy znać. A oto gameplay...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Nietypowe zastosowanie Xbox Live
  Dotychczas mieszkańcy tej wielkiej metropolii byli informowani o zagrożeniach za pośrednictwem radia, telewizji i od niedawna także Internetu. Teraz do systemu mają zostać włączone również sieci konsolowe. Rico Singelton, z biura zarządzania kryzysowego NY, przyznał, iż ta decyzja jest podyktowana tym, że młodzi ludzie spędzają coraz więcej czasu grając w sieci i można do nich najłatwiej trafić właśnie poprzez usługi typu Xbox Live. Jak ma jednak wyglądać ten system i jak będzie działać? Czy obejmie tylko konsole Microsoftu czy też i ne? Tego pan Rico Singelton niestety nie zdradził…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Kim zagramy w Old Republic?
  Cześć z nich znaliśmy już wcześniej, teraz jednak Bioware oblikowało ostateczną, oficjalną już listę profesji. Zagrać będziemy więc mogli takimi postaciami jak: Trooper (szturmowiec, ciężko uzbrojony i opancerzony żołnierz), Smuggler (przemytnik, coś dla fanów Hana Solo), Jedi Knight (nie trzeba chyba tłumaczyć), Jedi Consular (Jedi który bardziej polega na używaniu Mocy niż na swoim mieczu świetlnym), Bounty Hunter (łowca nagród z masą ciekawych i unikatowych zdolności), Warrior oraz Sith Agent i Sith Inquisitor. Trochę mało ale twórcy obiecują, iż każdą klasa będzie się grało zupełnie inaczej. Trzymamy za słowo! Jeżeli chcecie oglądnąć jak sprawują się w walce niektóre z tych klas, to zapraszamy do naszego filmiku. Premiera SW: Old Republic...