Będą dodatki do Modern Warfare 2

Opublikował: kareel
Dodano: 27 listopada 2009

Komentarze: 1
Będą dodatki do Modern Warfare 2

Tagi: dodadki Modern Warfare 2 Roberta Bowling

Nowe Modern Warfare sprzedaje się naprawdę znakomicie. Analitycy szacują, iż Acticision może zarobić na tym tytule grubo ponad 100 milionów dolarów. Może się okazać, że zyski będą jeszcze większe, bo planowane są już pierwsze dodatki do tej gierki! ..:: sir Mik ::..
Dotychczas w historii serii Call of Duty, wydawano zwykle kolejne części gry, zamiast skupiać się na tworzeniu rozszerzeń i maksymalnym eksploatowaniu istniejących już tytułów (no może z wyjątkiem rozszerzenia dla Call of Duty - United Offensive). Gdy jednak okazało się, że Modern Warfare ma aż tak silną pozycję i tak mocno przyciąga do siebie Graczy, zdecydowano się na stworzenie aż kilku dodatków! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Roberta Bowlinga, którą można znaleźć na Tweeterze.

Robert przyznał także, iż dodatki te będą się koncentrować głownie na skrytych działaniach służb specjalnych. Nie ma więc co liczyć na misje z totalną rozwalaną. Chociaż kto wie, wszystko może się bowiem jeszcze zmienić. Gdy dowiemy się czegoś więcej od razu damy znać.

A oto gameplay z podstawowej wersji gry:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • moze wiecie juz cos ? :D
    aresza15 grudnia 2009
    moze wiecie juz cos ? :D
Co myślisz o:

Będą dodatki do Modern Warfare 2

1.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->