Heavy Rain Chronicles

Opublikował: kareel
Dodano: 26 grudnia 2009

Brak komentarzy
Heavy Rain Chronicles

Tagi: dodadki dlc Heavy Rain Heavy Rain Chronicles

Bardziej uważni Czytelnicy wiedzą już być może, iż Heavy Rain doczeka się kilku dodatków. Każdy z nich będzie kolejnym epizodem historii, którą zacznie Heavy Rain a wszystkie mają mieć wspólną nazwę - Heavy Rain Chronicles. ..:: sir Mik ::..
Co ciekawsze wszyscy którzy zdecydują się zamówić wersję przedpremierową Heavy Rain, od razu otrzymają specjalny kod odblokowujący pierwszy epizod Heavy Rain Chronicles. Każdy kolejny ma już kosztować 4.99 dolarów. Jednak pierwszy z nich - Heavy Rain: Chronicle One – The Taxidermist – będzie dostępny tylko właśnie dla osób którzy zamówili grę przed premierą.

Jak obiecują twórcy, każda z kronik będzie zupełnie nową, osobną historią powiązaną jednym z bohaterów gry. Niestety w tej chwili zamówienia składać można tylko na terenie USA i Kanady, nie wiadomo jak będzie z tym w Europie.

Jednym słowem – zamiast nazywać dodatki DLC będziemy mieli w tym wypadku „kroniki”. Jak to zwali, tak zwali; dobrej zabawy nigdy za wiele! A oto jeden z trailerów zapowiadających Heavy Rain:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Heavy Rain Chronicles

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama