• Opublikował: kareel
  Dodano: 22 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Poprawiony Serious Sam już za kilka dni!
  Serious Sam HD trafi do sieci dokładnie 24 listopada i kosztować ma około 50zł (17,99 $). Jeżeli lubiliście oryginalnego Sama, to naprawdę warto wysupłać coś ze skarbonki na jego nową wersję. W grze poprawiono bowiem grafikę, tak, że gra nie odbiega teraz swoim wyglądem od dzisiejszych hitów, ale cała reszta pozostała nie zmieniona – jednym słowem – gra ciągle dale kopa! A oto i trailer z tej produkcji. Szkoda, że nowy Sam jest dostępny tylko w Steamie, przez co wielu z nas go nie kupi. Gdzie pudełkowa wersja? :-(  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 21 listopada 2009

  Brak komentarzy

  DLC do Borderlands wystarczy nam na 6 godzin
  Zombie Island of Dr. Ned, jak sama nazwa mówi, przeniesie nas na wyspę pełną krwiożerczych zombi. Dodatek jest wprawdzie przeznaczony dla postaci powyżej 10 poziomu doświadczenia, ale nawet jeżeli trafimy do niego mają dużo wyższy level, to system i tak sam dostosuje do nas silę napotkanych wrogów. Po zainstalowaniu DLC otrzymamy do dyspozycji nową lokację wielkości  porównywalnej z Aird Badlands a przejście całości ma zając typowemu Graczowi około sześciu godzin rozgrywki, a na wyspie znajdziemy też oczywiście kilu nowych wrogów czy bossów, zaś walka będzie nastawiona na starcia z bliskiej odległości. Brzmi ciekawie! Czekamy! DLC ma kosztować około 10 dolarów i trafi do sieci już 24 listopada. A oto wideo prezentujące ten dodatek z serwisu...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Pierwsze DLC dla Dragon Age w drodze
  Dodatek trafi na wszystkie platformy, na których dostępne jest Dragon Age i doczekamy się go już w te święta. Całość nazywa się „Return to Ostagar” i dodaje do gry zupełnie nowy quest, w którym nasi bohaterowie wyruszą w poszukiwaniu tajemniczej zbroi Króla Cailana zwiedzający po drodze mroczny Ostagar. Sam dodatek kosztować ma dokładnie 5 dolarów (czyli 400 punktów MS) i jeżeli jesteście fanami tej gry, to powinien się Wam spodobac. A oto gameplay z właśnie Dragon Age:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Zgraj się z Radiem Euro – konkurs dla fanów PlayStation!
  Przez pięć najbliższych piątków w „Magazynie z kraju, świata i z Kosmosu”, oraz w sobotę 21 listopada w „Hyde Parku” można będzie wygrać wiele gier na PlayStation między innymi najnowsze hity: Uncharted 2, EyePet, Buzz! Świat Quizów, SingStar Polskie Hity, LittleBigPlanet oraz Gran Turismo na PSP. Chcąc wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie na temat gier konsolowych, które będzie można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Euro w dniach trwania konkursu. Poprawną odpowiedź należy wysyłać SMS-em pod numer 7134 (koszt SMS-a – 1,22 zł z VAT). Pierwsza audycja – „Magazyn z kraju, świata i z Kosmosu” (piątek, 20 listopada, godz. 16.00-18.00) pod hasłem „Zgraj się z radiem Euro” będzie...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Az trzy studia mają pracować nad nowym Call of Duty!
  W tej chwili nad nowym, nienazwanym jeszcze CoD, siedzi ekipa z Infinity Ward wraz z chłopakami z Treyarch. Wkrótce dołączyć ma do nich jeszcze jedno studio. Takie rozwiązanie nieco zastanawia - taka masa ludzi pracująca nad jednym projektem? Niektórzy zastanawiają się nawet czy aby na pewno chodzi o jedną grę, czy być może Activision planuje równoczesne wydanie kilku tytułów. A może po prostu czeka nas nowy, naprawdę ogromny i rozbudowany CoD? Zobaczymy! A oto filmik z ostatniego, świetnego Modern Warfare 2:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 19 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Demo Operation Flashpoint 2 w sieci
  Po ściągnięciu dema otrzymamy do dyspozycji pierwszą misję w grze, co akurat pozwoli nam bliżej zapoznać się z mechaniką zabawy i popodziwiać świetną oprawę graficzną tego tytułu. Wszystko pięknie i fajnie, ale dlaczego to demo pojawiło się DOPIERO teraz? Tyle dni po oficjalnej premierzy gry? Czyżby nowe OP nie sprzedawało się tak dobrze, jakby sobie tego życzyli twórcy, a Gracze woleli konkurencyjne ArmA II ? O oto i OP 2 „w akcji”:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 19 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Pandemic wraca!
  Electronic Arts, właściciel Pandemic, poinformował bowiem, że mimo zwolnień trzon grupy tworzącej to studio ciągle pracuje i co więcej tworzy właśnie nową grę. Zamkniecie studia i zwolnienia były podobno tylko likwidacją zbędnych kosztów i integracją tego studia z pozostałą częścią firmy. Teraz bowiem grupa pracuje wraz z innymi w nowym biurowcu należącym do EA.  Hmmm… ciekawie co z tego wyjdzie i czy te „zbędne koszta” nie wpłyną na jakość nowych gier od Pandemic. Jak myślicie? A oto i jedna z nich – świetne Destroy All Humans!  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Pierwsza łatka do Borderlands już w sieci
  Patch można pobrać prosto z oficjalnej strony gry. Poprawka waży wprawdzie przeszło 180MB, ale niweluje naprawdę sporo problemów. Po jej zainstalowaniu znikną między innymi problemy z dziwną utratą punktów doświadczenia czy blokowaniem się robotów w czasie zabawy. Naprawione zostały też różne problemy w trybie kooperacji, związane z utratą punktów biegłości. Poprawiono tez umiejętności naszej pięknej bohaterki, które w końcu działają tak jak należy i wprowadzono kilka miłych nowości optymalizujących serwery gry oraz grafikę. Szkoda tylko, że ciągle w trybie kooperacji nie ma możliwości losowego dzielenia się łupami. Może i tego się jednak kiedyś doczekamy? Pełną listę zmian znajdziecie tutaj. A my zapraszamy do oglądnięcia naszego filmiku z gry:...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Ogniem i Mieczem - premiera przesunięta na grudzień!
  Przesunięcie podyktowane jest ostatnimi poprawkami wprowadzanymi przez developera. Nie mniej w dniu dzisiejszym prace nad masterem zostały zakończone, gra osiągnęła już status gold i wkrótce trafi do sprzedaży. Dokładną datę premiery podamy już niebawem, jednocześnie zapewniamy, iż odbędzie się jeszcze w tym roku w okolicy Mikołajek. Ogniem i Mieczem to doskonałe połączenie gatunków RPG, gry akcji i strategii, w całości osadzone w niezwykle barwnym świecie szlacheckiej Rzeczpospolitej. Więcej materiałów o grze można znaleźć na oficjalne stronie www.oim.valkiria.net. A oto i nowy trailer do tej ciekawej produkcji:    
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 listopada 2009

  Brak komentarzy

  14% Amerykanów gra regularnie w MMO!
  Dane te obejmują, co ciekawsze, tylko pełne subskrypcje gier sieciowych, czyli jednym słowem – ludzi, którzy grają w MMO naprawdę regularnie płacą za to co miesiąc. Przypuszczalnie gdyby zabrać wszystkich, którzy kiedykolwiek nawet okazjonalnie grali w jakąś produkcję tego rodzaju, to odsetek mieszkańców byłby znacznie większy. Wygląda wiec na to, że mimo kryzysu gry są coraz bardziej popularne, a spędzanie czasu w wirtualnym świecie staje się powoli prawie narodową rozrywką Graczy zza wielkiego morza. Ciekawe ile procent Polaków gra w sieciówki. Jak myślicie?
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Nad czym pracuje Edios z Square Enixem?
  Wiemy już, iż powstaje pierwsza wspólna gra tych producentów, ale niestety nie znamy jeszcze żadnych bliższych szczegółów na temat tego tajemniczego tytułu. Yoichi Wada z SE przyznał jednak, iż siłę nowej gry widzi właśnie w tym, że pracują nad nim ludzie pochodzący z różnych kultur. Dzięki temu nowe tytuły tworzone przez świeżo połączone firmy mają być prawdziwymi globalnymi tytułami, które podobać się będą każdemu, niezależnie od jego kultury. Tworzone są bowiem przez ludzi z różnych krajów i dzięki temu „nasiąkają” tym co jest najlepsze w każdym z nich. Hmmm… ciekawa koncepcja. Jak tylko dowiemy się czegoś o tym tajemniczym tytule, to od razu napiszemy coś więcej. Czuwaj!