Zgraj się z Radiem Euro – konkurs dla fanów PlayStation!

Opublikował: kareel
Dodano: 20 listopada 2009

Brak komentarzy
Zgraj się z Radiem Euro – konkurs dla fanów PlayStation!

Tagi: PlayStation 3 konkurs informacja prasowa SE polskie radio euro

Już dzisiaj rusza nowy konkurs Polskiego Radia Euro dotyczący gier konsolowych. Zapraszamy do słuchania Radia Euro i wygrywania atrakcyjnych nagród. Na uczestników czeka m.in. najnowsza konsola PlayStation 3

Przez pięć najbliższych piątków w „Magazynie z kraju, świata i z Kosmosu”, oraz w sobotę 21 listopada w „Hyde Parku” można będzie wygrać wiele gier na PlayStation między innymi najnowsze hity: Uncharted 2, EyePet, Buzz! Świat Quizów, SingStar Polskie Hity, LittleBigPlanet oraz Gran Turismo na PSP.
Chcąc wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie na temat gier konsolowych, które będzie można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Euro w dniach trwania konkursu. Poprawną odpowiedź należy wysyłać SMS-em pod numer 7134 (koszt SMS-a – 1,22 zł z VAT).


Pierwsza audycja – „Magazyn z kraju, świata i z Kosmosu” (piątek, 20 listopada,
godz. 16.00-18.00) pod hasłem „Zgraj się z radiem Euro” będzie poświęcona nowej modzie na imprezy z grami w tle. Coraz częściej młodzi ludzie nie tylko chodzą razem na imprezy klubowe czy do kina, ale również spotykają się wspólnie w domu by ścigać się szybkimi samochodami z Gran Turismo czy śpiewać największe przeboje z SingStar Polskie Hity.


O tym fenomenie opowiedzą młodzi uczestnicy takich imprez, dziennikarze branżowi oraz badacze Internetu. Podczas każdego konkursowego wydania „Magazynu z kraju, świata
i z Kosmosu” (20 i 27 listopada, 4, 11 i 18 grudnia) zostaną wyłonieni finaliści konkursu, którzy otrzymają gry konsolowe.


Nagrody będą również do zdobycia w najbliższą sobotę, 21 listopada, w audycji „Hyde Park” (10.00-13.00). Na uczestników zabawy czeka EyePet – wirtualny zwierzach, najnowsza
gra na PS3.


Wielki finał nastąpi 18 grudnia. Wszyscy słuchacze, którzy wezmą udział w konkursie będą mieć szansę zdobyć najnowszą konsolę PlayStation 3.
Fundatorem nagród w konkursie „Zgraj się z Radiem Euro” jest wydawca gier PlayStation.
Więcej informacji i regulamin konkursu na portalu www.polskieradioeuro.pl

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Zgraj się z Radiem Euro – konkurs dla fanów PlayStation!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama