Aliens: Colonial Marines - znamy datę premiery!

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 21 maja 2012

Brak komentarzy
Aliens: Colonial Marines - znamy datę premiery!

Tagi: Ps3 xbox 360 newsy fps PC PlayStation 3 Nintendo DS Sega Aliens: Colonial Marines gearbox software wii u

Fani serii Obcy powinni zaznaczyć sobie 12 lutego 2013 roku w kalendarzach

Gearbox Software zapowiedziało, że Aliens: Colonial Marines będzie miało swoją światową premierę 12 lutego 2013 roku. Ten FPS osadzony w świecie serii Obcy zostanie wydany w wersji na komputery osobiste oraz konsole PS3 i Xbox 360. Pojawi się też wersja na Wii U, lecz data jej premiery nie została jeszcze ujawniona.

Co wiemy o grze? Aliens: Colonial Marines będzie posiadać przygodę dla jednego gracza oraz tryb kooperacji. Powinny pojawić się też tryby sieciowe związane ze starciami pomiędzy graczami. W rozgrywce solo wcielimy się w jednego z tytułowych Kolonialnych Marines, którzy wchodzą na pokład rzekomo opuszczonego statku kosmicznego U.S.S. Sulaco w celu sprawdzenia co stało się z jego załogą. Szybko się okaże, że Marines weszli w niezwykle zabójczą pułapkę.

"Jestem podekscytowany tym, że mogę ogłosić ostateczny termin premiery Aliens: Colonial Marines. Ta gra jest kulminacją życiowej inspiracji dostarczanej przez filmy oraz niestrudzonej pasji i motywacji niezwykle utalentowanego zespołu produkcyjnego," powiedział Randy Pitchford, prezes Gearbox Software.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Aliens: Colonial Marines - znamy datę premiery!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->