Zapowiedziano Counter-Strike: Global Offensive

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 14 sierpnia 2011

Komentarze: 6
Zapowiedziano Counter-Strike: Global Offensive

Tagi: Ps3 valve xbox 360 newsy fps PC PlayStation 3 Counter-Strike counter-strike global offensive Hidden Patch Entertainment

Nowy Counter-Strike nadchodzi

Dobra wiadomość dla fanów Counter-Strike'a: Valve ogłosiło, że w następnym roku wyda na PC, Xbox 360, Mac i PlayStation 3 nowy tytuł z serii. Nowa gra będzie nazywać się Counter-Strike: Global Offensive i znajdziemy w niej (między innymi) nowe mapy, bronie, tryby rozgrywki, dobierania graczy, tabele wyników i postacie. W Global Offensive będzie można zagrać na targach PAX Prime w tym miesiącu oraz na Eurogamer Expo 2011.

"Counter-Strike zaskoczył cały przemysł gier, gdy nieoczekiwany mod stał się najpopularniejszą sieciową grą akcji na świecie niemal natychmiast po jego premierze w sierpniu 1999 roku," powiedział Doug Lombardi, wiceprezes marketingu w Valve.

"Przez ostatnie 12 lat, Counter-Strike był jedną z najczęściej granych gier na świecie... sprzedając się w 25 milionach kopii na całym globie. CS: GO rozszerzytryb rozgrywki CS i dostarczy go do graczy na PC, a także na next genowych konsolach oraz Macintoshach."

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • Kiedy on wyjdzie i w ogóle czy wyjdzie?
  PatrixPL23 luty 2012
  Kiedy on wyjdzie i w ogóle czy wyjdzie?
 • zostaje przy 1.6 ale w to bede gral bo lubie source i sa nowe bronie czyli jest plusik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  yyy... ciota16 luty 2012
  zostaje przy 1.6 ale w to bede gral bo lubie source i sa nowe bronie czyli jest plusik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Beta wersje mozna już od kiku dni pobierać z club4you.pl ;)
  fan CS5 grudnia 2011
  Beta wersje mozna już od kiku dni pobierać z club4you.pl ;)
 • dsadasda
  dasda3 grudnia 2011
  dsadasda
 • to napewno bedzie zaj*biste . bardzo lubie grac w cs i nie moge sie doczekac na wydanie najnowszej wersji .
  rafi31 października 2011
  to napewno bedzie zaj*biste . bardzo lubie grac w cs i nie moge sie doczekac na wydanie najnowszej wersji .
 • Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz http://gocs.pl - Global Offensive
  Puacz15 października 2011
  Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz http://gocs.pl - Global Offensive
Co myślisz o:

Zapowiedziano Counter-Strike: Global Offensive

9.1
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->