Call of Duty: Black Ops 2

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 19 kwietnia 2012

Komentarze: 3
Call of Duty: Black Ops 2

Tagi: Ps3 xbox 360 newsy fps PC PlayStation 3 call of duty Activision Treyarch.

Czy w maju zostanie zapowiedziane Black Ops 2?

Jakiś czas temu firma Activision ogłosiła, że w 2012 roku będzie miała swoją premierę kolejna gra z serii Call of Duty. Wprawdzie nie powiedziano jaki dokładnie będzie to tytuł, ale wcześniej w tym roku Activision zakupiło domenę blackops2.com, a Amazon postawił stronę produktu Black Ops 2 (patrz: http://uk.xbox360.ign.com/articles/121/1218982p1.html), która w niedługi czas potem została usunięta.

Teraz portal Kotaku zdobył zdjęcie plakatu reklamowego, na którym napisano "wróć na odprawę" i datę 2 maja 2012 roku. Możliwe, że wtedy zostanie ujawnione jaka gra z serii Call of Duty pojawi się w tym roku. 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • A więc tak po co psuć gry które dobrze się sprzedają? Z trailera wynika że gra pod względem uzbrojenia będzie bardziej przypominała Crysisa niż poprzednie części Coda, jedynie będzie brakowało kombinezonu.Ja osobiscie już skreśliłem opcję zakupu tej gry, i wolę BF3 oraz nadchodzącą grę Medal of Honor : Warfighter.
  Bleee7 maja 2012
  A więc tak po co psuć gry które dobrze się sprzedają? Z trailera wynika że gra pod względem uzbrojenia będzie bardziej przypominała Crysisa niż poprzednie części Coda, jedynie będzie brakowało kombinezonu.Ja osobiscie już skreśliłem opcję zakupu tej gry, i wolę BF3 oraz nadchodzącą grę Medal of Honor : Warfighter.
 • LOL
  żul22 kwietnia 2012
  LOL
 • Oby wyszedł jakiś innowacyjny , bo inaczej sprzedar sie pogorszy i Kothic nie bedzie mógł już podcierac sie dolarami...
  Miechu19 kwietnia 2012
  Oby wyszedł jakiś innowacyjny , bo inaczej sprzedar sie pogorszy i Kothic nie bedzie mógł już podcierac sie dolarami...
Co myślisz o:

Call of Duty: Black Ops 2

7.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama