Samobójstwa w Call of Duty

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 4 września 2011

Komentarze: 1
Samobójstwa w Call of Duty

Tagi: Ps3 xbox 360 newsy fps PC PlayStation 3 call of duty world at war Activision Treyarch. Black Ops samobójstwa Kamikaze

Rzeczy które nie pojawiły się w Black Ops i World at War

Czy wiecie, że podczas pracy nad trybem multiplayer do Call of Duty: World at War, zespół Treyarch brał pod uwagę wprowadzenie killstreaka o nazwie Kamikazee? Po jego aktywowaniu sterowany przez pilota (ze Sztuczną Inteligencją) samolot zanurkowałby ku ziemi i wywołałby wielką eksplozję, która mogłaby zabić przeciwników. Choć z początku ten pomysł był realizowany, to ostatecznie został porzucony z powodu kontrowersji, jaką wzbudzał.

Podobnie zdarzyło się w przypadku Call of Duty: Black Ops. Gdzieś w kwestionariuszu MPAA dla gier, które miały niedługo się ukazać, znajduje się pytanie czy dany produkt zawiera wzmianki dotyczące samobójstwa. Ten kto wypełniał ten kwestionariusz dla Black Ops, zaznaczył odpowiedż "nie". Jednakże, gra zawierała bardzo bezpośrednie przedstawienie samobójstwa w formie animacji Coward's Way Out. Kiedy tylko komisja ratingowa się o tym dowiedziała, animację usunięto z finalnej wersji gry.

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • cha
    lol27 września 2011
    cha
Co myślisz o:

Samobójstwa w Call of Duty

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->