• Opublikował: kareel
  Dodano: 18 listopada 2009

  Brak komentarzy

  God of War III niestety bez co-op
  Informacja ta jest reakcją na niedawne spekulacje jednego z większych zachodnich serwisów, który informował jakoby tryb kooperacji miał się pojawić w najnowszej części przygód Kronosa. Eric Levine, z Sony jednak stanowczo zdementował te plotki, a sami twórcy gry przyznali, iż co-op po prostu nie pasuje do ich tytułu. I to by było chyba na tyle. A oto filmik z gry:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Ćwicz z Wii a będziesz… zdrowy!
  Część gier (głownie te z serii Wii Sports oraz Wii Fit) zostały zaklasyfikowane jako „Średnio Intensywny Wysiłek” (wymagją spalenia powyżej 3 jednostek MET). Motohiko Miyach szef badań stwierdził, iż to bardzo ciekawy i przyjemny sposób na ćwiczenia. Co ciekawsze w raporcie zauważono tez, że regularna zabawa na Wii może zaowocować zmniejszeniem ryzyka zachorowań na choroby serca i układu krwionośnego. A mówią, że gry szkodzą, tym czasem okazuje się, że to samo zdrowie :-) A oto jak wygląda zabawa w Wii Fit.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Co-op w następnych grach od Bioware?
  Ray Muzyka, prezes Bioware przyznał, iż jego firma poważnie myśli, aby uatrakcyjnić nowe gry spod znaku Mass Effect czy Dragon Age możliwością gry wraz ze znajomym w trybie kooperacji. Bioware obawia się jednak czy to świetne skądinąd rozwiązanie, nie spowoduje jednocześnie, że Gracze przestaną zauważać dopracowaną fabułę i za bardzo skoncentrują się na samej akcji, która przecież nie jest podstawą w grach tej firmy… A jak Wy uważacie? Czy tryb co-op wyszedłby na dobre na przykład takiemu Mass Effect 3 ?
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Abonament również w sieciowych strzelankach?
  W czasie konferencji BMO Capital Markets, Tippl przyznał  iż twórcy sieciówek z jego firmy dużo nauczycieli się od swoich kolegów pracujących nad World of Warcraft, a jego firma poważnie myśli o zastosowaniu nowego modelu biznesowego znanego nam właśnie z gier MMO w typowych sieciowych strzelankach stylu Call of Duty. Pan Tippl zapowiedział także, iż w nowej wersji Battle.netu zobaczymy już kilka z tych „innowacji”, które rzekomo maja być zyskowne dla obu stron, czyli zarówno twórców gier jak i nas, Graczy. Czy oni naprawdę myślą, że będziemy płacić za grę która starczy nam na najwyżej kilka miesięcy i że za rok kupimy znów jej nową wersję?  Jednym słowem – dojenia biednych Graczy ciąg dalszy....
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Nowe Command & Conquer już w marcu
  Dowiedzieliśmy się też przy okazji na jakie bonusy mogą liczyć Gracze, którzy zdecydują się zamówić grę w edycji przedpremierowej. Otrzymają oni między innymi dodatkową płytę z soundtrackiem z gry i dodatkową kampanię opowiadającą o wydarzeniach bezpośrednio poprzedzających historie z Tiberian Twilight. Co jednak najważniejsze każdy kto zamówi już teraz edycję przedpremierową będzie mógł uczestniczyć w beta testach tej produkcji, czyli de facto zagrać w nią wcześniej! A oto na co czekamy - Command & Conquer 4: Tiberian Twilight  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Bully 2 w produkcji?
  Takie info dotarło do nas za pośrednictwem zachodniego serwisu The Gaming Liberty, który przeprowadził niedawno wywiad ze znanym branżowym muzykiem Shaw’em Lee. Podczas rozmowy Lee zdradził, iż zabiera się do pracy nad ścieżka dźwiękową do właśnie Bully 2. Wydawca gry Take Two nie komentuje jednak tych informacji, podobnie jak zresztą i Rockstar, jednak chyba sami przyznacie, że pomyłkę w takiej sytuacji byłoby raczej trudno… Dla przypomnienia – filmik z „jedynki”:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Nowa konsola od Sony czy tylko nowy kontroler?
  Michael Denny z Sony przyznał bowiem, iż dla jego firmy nowy kontroler jest traktowany jako zupełnie osobna platforma sprzętowa! Czyżby więc zamist zwykłego dodatku do Play Station 3 mieliśmy dostać zupełnie nową wersję tej konsoli? Tak czy inaczej nowy kontroler Sony pozostaje wciąż tajemniczy. Do tej pory nie ujawniono nawet jego nazwy…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Edytor do Torchlight już w sieci
  Edytor można prosto ściągnąć z oficjalnego forum gry, i jeżeli tylko zdecydujecie się zassać ten ważący ponad 300MB plik na pewno nie będzie zawiedzeni. Edytor ma bowiem naprawdę ogromne możliwości; oprócz budowania zwykłych poziomów możemy przy jego pomocy tworzyć nowe zadania, a nawet własne przedmioty czy zdolności i skrypty sztucznej inteligencji. A jeżeli posiadacie też doświadczenie graficzne nie jest problemem dodanie do gry własnej, autorskiej grafiki. Jednym słowem bomba! Czekamy na masę świetnych fanowskich dodatków. A oto jak wygląda Torchlight, diablo-podobne RPG z kreskówkową grafiką:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Nowy Need for Speed tym razem od Criterion
  Tak przynajmniej twierdzi EA Games, wiec nie mamy powodu aby wątpić w te informacje. Frank Gibeau, prezes tego wielkiego koncernu. powiedział nam tylko jeszcze, iż gra trafi do sklepów już w przyszłym roku, i że zmiana producenta ma wpłynąć dodatnio na jakość serii, która ostatnio mocno podupadła za sprawą kilku gorszych tytułów. Czekamy na więcej informacji i mamy nadzieję, że nowe NfS będzie równie dobre co rewelacyjne Shift. Zresztą co tu dużo mówić – oto film z tej gry, który dosłownie wciska w fotel:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 listopada 2009

  Komentarze: 3

  Polska premiera Killing Floor już 20 listopada
  Akcja Killing Floor, wyjątkowo brutalnej strzelaniny FPP utrzymanej w konwencji survival horroru, osadzona została w Wielkiej Brytanii, gdzie wskutek eksperymentów genetycznych ludzie zaczęli zmieniać się w mutanty. Zadaniem gracza będzie totalna eksterminacja zarażonych ludzi, ocalenie pozostałych przy życiu i przywrócenie wcześniejszego ładu. W Killing Floor do dyspozycji graczy oddano ponad 12 rodzajów zabójczej broni, m.in. miotacze ognia, strzelby, karabiny szturmowe, maczety, piły spalinowe, a nawet wyrzutnie rakiet. Oprócz rozgrywki offline udostępniono specjalny tryb dla sześciu graczy jednocześnie. Dodatkowym atutem wydania pudełkowego jest wsparcie Steam Friends i innych opcji Steamworks™, a o wysoką jakość doznań i...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Project Natal za mniej niż 300zł?
  Przecieki te trafiły do nas przypuszczalnie za sprawą samych developerów, którzy niedawno sami dostali do testów pierwsze działającego egzemplarze tego systemu. Premiera Project Natal podobno już w listopadzie przyszłego roku, a nasze źródła twierdza iż Microsoft przegotowuje na nią aż piec milionów sztuk tych zabawek. Ciekawe czy PN rzeczywiście będzie aż takim wielkim hitem… Wszystko wskazuje na to, że chyba tak. Zresztą zobaczcie sami na filmik prezentujący tą niesamowitą technologię: