Abonament również w sieciowych strzelankach?

Opublikował: kareel
Dodano: 16 listopada 2009

Brak komentarzy
Abonament również w sieciowych strzelankach?

Tagi: Activision rynek gier sieciowe strzelanki Thomas Tippl

Jak dobrze wiemy aby zagrać w pełnowartościowe MMO musimy zdecydować się na płacenie comiesięcznego abonentu w zamian za możliwość uczestniczenia w zabawie. Okazuje się, że podobny haracz od Graczy chcą ścigać teraz także i twórcy sieciowych strzelanek. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Thomas’a Tippl’a z Activision. ..:: sir Mik ::..
W czasie konferencji BMO Capital Markets, Tippl przyznał  iż twórcy sieciówek z jego firmy dużo nauczycieli się od swoich kolegów pracujących nad World of Warcraft, a jego firma poważnie myśli o zastosowaniu nowego modelu biznesowego znanego nam właśnie z gier MMO w typowych sieciowych strzelankach stylu Call of Duty.

Pan Tippl zapowiedział także, iż w nowej wersji Battle.netu zobaczymy już kilka z tych „innowacji”, które rzekomo maja być zyskowne dla obu stron, czyli zarówno twórców gier jak i nas, Graczy. Czy oni naprawdę myślą, że będziemy płacić za grę która starczy nam na najwyżej kilka miesięcy i że za rok kupimy znów jej nową wersję?  Jednym słowem – dojenia biednych Graczy ciąg dalszy.
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Abonament również w sieciowych strzelankach?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->