• Opublikował: kareel
  Dodano: 11 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Nowości w serii TOPSELLER!
  Gothic 3: Zmierzch Bogów - samodzielny dodatek do trzeciej części niezwykle popularnej serii RPG.   Lost Planet: Colonies - rozszerzona wersja shootera TPP z doskonałą akcją i intrygą na poziomie dobrej powieści science fiction.   Medieval II: Total War - przedostania część kultowej serii gier strategicznych z epickimi bitwami i udziałem dziesiątków tysięcy jednostek.   Pure - ekstremalnie szalone wyścigi quadów - niesamowite podniebne skoki i spektakularne triki w zapierającym dech krajobrazie.   The Wheelman - samochodowa gra akcji z Vinem Dieselem w roli głównej. Gangsterzy, szalone pościgi i efektowne wypadki to tylko kilka atutów tej produkcji!   Gry trafią do sprzedaży w najbliższy piątek,...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Guild Wars 2 dopiero w 2011 roku
  Wszyscy mieliśmy nadzieję, że nowe Guild Wars zdąży trafić do sklepów jeszcze w przyszłym roku, mówiło się nawet, że gra powędruje na półki już na przyszłą gwiazdkę, a tymczasem CEO NCsoftu, Jaeho Lee stwierdził niedawno, iż tytuł ten nie pojawi się na pewno na rynku wcześniej niż w 2011 roku. Co ciekawsze Lee przyznał iż NCsoft nie planuje wydania żadnego większego tytułu przez cały przyszły rok! Wygląda chyba na to, że pogłoski o problemach finansowych NCSoftu rzeczywiście nie są przesadzone.   Przy okazji dowiedzieliśmy się też o nowej produkcji (oczywiście będzie to MMO), tworzonej przez zespół odpowiedzialny za Lineage, owa tajemnicza gra nosić ma tytuł Blade & Soul. Tymczasem świetny filmowy trailer zapowiadający nowe GW.  ...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Beta testy Starcrafta 2 znów przesunięte
  Tak przynajmniej wynika z informacji portalu StarCraft Legacy, który twierdzi, iż Blizzard w czasie rosyjskich targów IgroMir  potwierdził wprawdzie iż gra trafi do sklepów w II kwartale 2010 roku, ale też jednocześnie zaprzeczył jakoby beta testy zacząć się miały już na początku przyszłego roku. Ech… a wszyscy mieliśmy głupią nadzieję, że nowy Starcraft trafi do sklepów w termienie czyli styczniu… Coś się nam zdaje, że i ten II kwartał okaże się znów tylko mrzonkami a nie ostateczną datą premiery. Miejmy tylko nadzieję, że te opóźnienia wydają grze na dobre. A oto jak wygląda Starcraft dzisiaj – oto gameplay z gry:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Nowe informacje o Killzone 3
  Tak przy najmniej twierdzi Official PlayStation Magazine, jeden z najlepiej poinformowanych magazynów branżowych świata. Jan-Bart Van Beek, pełniący w Guerilla Games funkcję dyrektora ds. animacji, wyjawił w wywiadzie dla tego czasopisma, iż faktycznie tworzone jest nowe Killzone a jego premiera jest przewidziana na rok 2011. Co jednak ciekawsze, prace idą podobno na tyle szybko, że gra z powodzeniem mogłaby trafić do sklepów już w przyszłym roku, ale Sony podobno wymaga od chłopców z Guerilla czegoś naprawdę przebojowego i maksymalnie dopieszczonej gierki, stąd właśnie tak długi okres produkcji tego tytułu. Jednym słowem chyba możemy się już zacząć ślinić w oczekiwaniu na Killzone 3. A oto świetne intro z „dwójki”.         ...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 listopada 2009

  Brak komentarzy

  EA kupiło Playfish
  Transakcja opiewa na kwotę 300 milionów dolarów plus 100 milionów jeżeli  Playfish wywiąże się z kilku zobowiązań. Co ciekawsze to już nie pierwsze przymiarki EA do wejścia na rynek lekkich gier internetowych - nieco wcześniej zostało stworzone EA Pogo oferujące graczom całą masę gieronline. Jak widać EA pragnie chyba uzyskać dominacje na całym naszym rynku, niezależnie czy są to gry na PC, konsole, komórki czy nawet proste flashowe produkcje. A oto Restaurant City, jedna z gier stworzonych przez właśnie Playfish:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Zmartwychwstanie teraz 27 listopada!
  Painkiller Resurrection, to trzecia odsłona niezwykle popularnego cyklu strzelanin, zapoczątkowanych kultowym już dziełem polskiego studia deweloperskiego People Can Fly. Najnowsza część tej gry FPP jest jeszcze bardziej krwawa i  dynamiczna niż jej poprzednicy. Historia przedstawiona  w grze, to opowieść o wojnie pomiędzy zastępami anielskimi, a piekielną armią demonów. Gracz jako Dziki Bill Sherman przenosi się do Czyśćca, w sam środek konfliktu pomiędzy siłami Nieba i Piekła, wkracza do akcji bez kompleksów i nie przebierając w środkach likwiduje wszytko, co tylko się rusza! Painkiller Resurrection wprowadza sześć nowych klas przerażających potworów, w tym – charakterystycznych dla serii Painkiller – niesamowitych Bossów...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Activision wspiera weteranów
  Bobby Kotick, prezes Activision w wypowiedzi dla tej gazety zauważył, iż największym problemem jest wysokie bezrobocie wśród weteranów powracających z różnych zagranicznych misji i to, że nie mogą oni przystosować się z powrotem do zwykłego życia. Dlatego właśnie powstać ma akcja Call of Duty Endowmen wspierająca różne organizacja rządkowe pomagające takim ludziom.  Pierwsze pieniądze trafić mają w ręce fundacji wspierającej sparaliżowanych weteranów. Za 125 tysięcy dolarów fundacja ta ma otworzyć nowe centrum rehabilitacyjne. Gratulujemy pięknej inicjatywy, chociaż dobrze wiemy, że to tak naprawdę chyba tylko sprytny marketing.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Ubisoft kombinuje z recenzjami Assassin's Creed 2
  Sprawa wyszła na jaw dzięki redakcji niemieckiego magazynu o grach Computer Bild Spiele. W najnowszym numerze tego czasopisma pojawiła, się ciekawa informacja, iż zapowiadana recenzja AC II trafi do druku dopiero za miesiąc, bowiem Ubisoft nie chciał wysłać do redakcji przedpremierowego egzemplarza gry jeżeli ta nie zagwarantuje nowym przygodom Assasin maksymalnej oceny. Computer Bild Spiele na to nie poszedł i recenzję stworzy na podstawie zwykłej sklepowej wersji gry. Ciekawe jednak co zrobią inne czasopisma i jeszcze ciekawsze czy i nasza rodzima branża będzie wchodzić do tyłka Ubisoftowi czy rzetelnie oceni grę. Jak myślicie? A oto i trailer z gry co do której jakości mamy coraz większe wątpliwości (o! nawet się rymuje:-)  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Już milion Graczy bawi się w świecie Aion.
  Piękny wynik, tym bardziej, że dane te dotyczą tylko terenu USA i Europy a zając życie na wchodzie w Korei i Japonii sprzedano pewnie drugie tyle kopii gry. Niedawno zresztą NCSoft podał, że aż 48% zysków czerpie właśnie z Korei, zaś USA jest dopiero na tej liście drugie. A oto i Aion na żywo i w kolorze, niestety bez 3D :-)    
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Zagraj za darmo w Warhammera Online
  Oczywiście wersja demonstracyjna ma pewne ograniczenia. Po pierwsze nie można w niej zdobyć wyższego niż dziesiąty poziomu trudności, a do dyspozycji Graczy zostały oddane tylko dwa obszary Nordland i Norsca, oraz trzy terytoria do walk PvP oraz jeden dungeon. Trochę mało, ale chyba w sam raz aby zapoznać się z grą i ewentualnie zdecydować się na prawdziwy abonament dający już pełnię możliwości. Jeżeli Was to zainteresowało to zapraszamy na stronę gry, z której można pobrać specjalny klucz rejestracyjny. Polecamy też nasz gameplay z Warhammera Online.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Edytor do Dragon Age już w sieci
  Edytor ma naprawdę spore możliwości, przy jego pomocy możemy nawet reżyserować własne filmy oparte na silniku gry i tworzyć kampanie wcale nie odbiegające jakością od oryginalnych. Jednak aby go ściągnąć musimy się najpierw zarejestrować na stronie Bioware pod tym adresem  i dopiero tedy możemy zassać edytor. Miłej zabawy! A dla tych co jeszcze nie grali w Dragon Age, gameplay z gry: