Zmartwychwstanie teraz 27 listopada!

Opublikował: kareel
Dodano: 10 listopada 2009

Brak komentarzy
Zmartwychwstanie teraz 27 listopada!

Tagi: cdprojekt informacja prasowa Painkiller: Resurrection premiery pl

Zmartwychwstań w kolejnej odsłonie legendarnej serii piekielnych strzelanin – Painkiller Resurrection! Już 27 listopada czeka cię piekielna rozgrywka, w które stawką jest Twoje zbawienie!

Painkiller Resurrection, to trzecia odsłona niezwykle popularnego cyklu strzelanin, zapoczątkowanych kultowym już dziełem polskiego studia deweloperskiego People Can Fly.
Najnowsza część tej gry FPP jest jeszcze bardziej krwawa i  dynamiczna niż jej poprzednicy. Historia przedstawiona  w grze, to opowieść o wojnie pomiędzy zastępami anielskimi, a piekielną armią demonów. Gracz jako Dziki Bill Sherman przenosi się do Czyśćca, w sam środek konfliktu pomiędzy siłami Nieba i Piekła, wkracza do akcji bez kompleksów i nie przebierając w środkach likwiduje wszytko, co tylko się rusza!

Painkiller Resurrection wprowadza sześć nowych klas przerażających potworów, w tym – charakterystycznych dla serii Painkiller – niesamowitych Bossów oraz dwa nowe narzędzia walki, a także powraca do ulubionego uzbrojenia z poprzednich gier -  w tym painkillera i kołkownicy. Dodatkowo w najnowszej odsłonie możemy prowadzić walkę w trybie pojedynczego gracza, lub w kooperacji z trzema innymi!

Painkiller Resurrection ukaże się już 27 listopada i dostępny będzie w pełnej, polskiej wersji językowej i zabójczo niskiej cenie – tylko 59,90 zł!

A oto i trailer do tej obiecująco zapowiadającej sie gierki: 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Zmartwychwstanie teraz 27 listopada!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->