Nowe wieści z Imperium Starej Republiki

Opublikował: kareel
Dodano: 8 kwietnia 2009

Brak komentarzy
Nowe wieści z Imperium Starej Republiki

Tagi: mmo star wars bioware the old republic MMORPG SW:TOR

Są już nowe wieści o nadchodzącym MMORPG BioWare w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Chwyćcie więc swe świetlne miecze, poczujcie Moc i kliknijcie, by dowiedzieć się więcej!

Miszcz Czarny
Oczywiście mam na myśli wyczekiwane Star Wars: The Old Republic.

Wiemy już, że Jedi i Sith będą mieli zupełnie inne zadania, w przeciwieństwie do niektórych MMO, gdzie niezależnie od wyboru strony konfliktu wykonywać możemy te same misje. Cóż, możemy to tylko przyjąć z radością, nie chciałbym grać Sithem, który ratuje zakładników, ani Jedi, który przejmuje władzę nad jakąś zapomnianą cywilizacją...

A oto garść oficjalnych informacji z blogu developera: "Star Wars to opowieść o dobru i złu - nie miało by sensu, gdyby Jedi i Sith wykonywali te same zadania i przeżywali tę samą historię. Owszem, stworzenie tej samej treści skróciłoby koszty produkcji o połowę, o połowę zostałby też skrócony czas realizacji projektu, a przy okazji nie musielibyśmy się głowić, jak zaspokoić Wasze zachcianki. Złym rozwiązaniem byłoby jednak powtórzenie takiej samej historii dla dwóch zwaśnionych stron.

Nie będzie klasy zwanej Bounty Hunter. Owszem, mieliśmy taką koncepcje, jednakże "neutralna" klasa jest nie na miejscu - przynajmniej na początku. Gdybyśmy teraz skoncentrowali się na tym pomyśle, musielibyśmy zrobić dwie osobne historie, co uniemożliwiłoby nam tworzenie bardziej symbolicznych klas dla Republiki. "

Nieco szkoda nowej klasy, ale jeżeli sama gra ma być przez to lepsza...
Poniżej wypowiedzi twórców na temat ich gry:

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Nowe wieści z Imperium Starej Republiki

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->