Plants vs. Zombies (PC) - Porady drzewa rozumu

Opublikował: kareel
Dodano: 1 lipca 2009

Komentarze: 46
Plants vs. Zombies (PC) - Porady drzewa rozumu

Tagi: kody PC Darqam cheats tips & tricks Plants vs. Zombies Poradnik Drzewo rozumu Podpowiedz Tree of Wisdom

Drzewo Rozumu przemówiło!
Obejrzyj także nasze kody do gry Plants vs. Zombies. KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź!

- -- --- ---- ----- ------ ------- ------ ----- ---- --- -- -

Po ukończeniu głównego trybu gry - Adventure mode, w sklepie szalonego Dave'a można kupić Drzewo rozumu (Tree of Wisdom) za 10,000 monet. Będzie ono dostępne w specjalnej części ogrodu Zen.
Drzewo rozumu zawiera w sobie wiele podpowiedzi dotyczących gry, rozgrywki, a nawet kodów.
Jednak do jego hodowli potrzeba specjalnego nawozu, który można kupić za 2,500 monet od sztuki. Razem z drzewem dostajemy 5 worków, a każdy z nich to jedna wypowiedź drzewa odnośnie gry. Przyznam, że cena jest strasznie wygórowana, więc wyhodowanie go powyżej 100 metrów to niebywale czasochłonne zajęcie, które jest nagradzane osiągnięciem "Towering Wisdom" (Jeżeli zakupiliście grę w systemie Steam).
Wychodząc jednak na przeciw wszystkim spragnionym wiedzy zmagazynowanej w drzewie rozumu postanowiłem spisać owe porady. Enjoy.

- -- --- -- -

Oto co ma do powiedzenia wszechwiedzące Drzewo Rozumu:

- Jeżeli kiedykolwiek zechcesz mnie wysłuchać, powiem tak: Chcesz mieć dwie kolumny Słoneczników (Sunflowers). Jestem tutaj śmiertelnie poważny.

- Płetwonurkowie (Snorkel zombies). Nienawidzę ich. Jak sobie z nimi poradzić? Orzeszki (Wall-nuts) na liliach wodnych (Lily pads). Właśnie tak.

- Pssst! Spróbuj wpisać "FUTURE" podczas gry, aby doświadczyć najazdu zombie... z PRZYSZŁOŚCI!

- Jak wiele bombowych wisienek (Cherry bombs) potrzeba, by poskromić Garantuara? Oto podpowiedź: więcej niż jedną, ale mniej niż trzy. Oto bardziej konkretna podpowiedź: Dwie.

- Jeżeli szukasz grzybów do swojego ogrodu Zen, będziesz miał większe szanse na ich znalezienie, rozpoczynając poszukiwania na mapach rozgrywanych w nocy.

- Nie martwiłbym się o trwałe uszkodzenia wyrządzone na Twoim trawniku przez atomowe grzybki (Doom-Shrooms). Ziemia po pewnym czasie samodzielnie się uleczy.

- Próbowałeś klikać na kwiatki w menu głównym? Spróbuj! Poczekam tutaj.

- Legenda głosi, że zamrożone zombie jedzą wolniej. Jestem tutaj, by powiedzieć Ci, że ta legenda jest prawdziwa.

- Słyszałeś o nieuchwytnym Yeti-Zombie? Niektórzy powiadają, że lubi ukrywać się w ciemnościach.

- Co jest tańsze od darmowego? Nic! Dlatego puffające grzybki (Puff-Shrooms) są podstawą na każdej nocnej mapie.

- Masz nadzieję na znalezienie wodnych roślin do ogrodu Zen? Stawiam wszystko, że będziesz mieć większe szanse szukając ich na mapach z basenem.

- Zauważyłeś, że Gargantuni czasami używają INNYCH ZOMBIE do niszczenia Twoich roślin? Cel uświęca środki, jak mniemam.

- Ślimak Stinky z pewnością kocha czekoladę. Może nawet zbyt bardzo, wiesz? Po tym jak dostanie trochę nie usiedzi spokojnie przez godzinę.

- Jeżeli myślisz, że podczas rozgrywki w nieskończonej próbie przetrwania (Survival endless), znajdziesz jedynie wodne rośliny do swojego ogrodu Zen to pomyśl raz jeszcze! Tam można odnaleźć wszystko.

- Często zadają mi pytanie: Gdzie mogę znaleźć czekoladę? Łatwiej zapytać: Gdzie NIE znajdę czekolady? Można na nią natrafić w każdym trybie gry!

- Niszczyciele grobów (Grave Busters), co? Weź ich tylko, jeżeli widzisz nagrobki z prawej strony ekranu, w miejscu gdzie stoją zombie. Ja bym tak zrobił.

- Słyszałem, że Buckethead zombies potrafią wytrzymać pięć razy więcej uderzeń, niż zwykli nieumarli.

- Słyszałem, że wpisując "mustache" spowodujesz przerażającą transformację nieumarłych!

- Czy ustawienie w rzędzie kilku śnieżnych groszków (Snow-peas) spowolni zombie bardziej niż jeden? Smutna, ale prawdziwa odpowiedź brzmi: Nie.

- Wiesz, że zombie wyłażą z grobów, prawda? Więc co Cię powstrzymuje przed użyciem niszczycieli grobów (Grave Busters) do zniszczenia ich w nocnych próbach przetrwania (Survival night)? Duma?

- Jeżeli szukasz informacji o tym, jak długo będzie trwać rozgrywka, policz flagi na pasku postępu. To da Ci konkretną wskazówkę.

- Rosiczki (Chompers) i orzechy (Wall-Nuts) doskonale z sobą współpracują. To nie niespodzianka zważywszy na to, że byli współlokatorami w koledżu.

- Urządzenie do czyszczenia dachu (Roof Cleaners). Klasyczna rzecz. Nie umiem ich należycie polecić. Co jest w nich najlepsze? Dają Ci szansę na ukończenie misji Pogo Party.

- Jeżeli zastanawiasz się, czy nakarmienie Hipno-Grzybkiem (Hypno-Shroom) tancerza zombie zmusi go do wezwania tancerzy pomocniczych, postaw wszystko na "Tak".

- Zarabiaj szybko pieniądze! Grając w  nieskończoną próbę przetrwania (Survival Endless)! A potem wyślij mi przez E-Mail numer swojego konta bankowego!

- Więc myślisz, że drzewiaste pochodnie (Trochwoods) rozmrożą pociski śnieżnych groszków (Snow-peas), tak? I będziesz miał rację, ponieważ Ty, mój przyjacielu, jesteś mądrym ciasteczkiem.

- Te znienawidzone ZomBotany zombie! Za kogo one się uważają strzelając do Twoich roślin? Dobrze, że orzeszki (Wall-Nuts) mogą zatrzymać ich pociski.

- Mini-gry Pogo Party i Bobsled Bonanza są na prawdę bardzo, bardzo, bardzo trudne. Chcesz sobie pomóc? Użyj miażdżyciela (Squash).

- Już gdy myślałeś, że ogniste papryczki (Jalapenos) nie mogą być bardziej użyteczne, drzewo rozumu powie Ci, że niszczą one także lodową ślizgawkę Zombonis! BAM!

- Gdy już kupisz imitatora (Imitater), kliknij na malutki obrazek w lewym-górnym rogu almanachu (Almanac), by obejrzeć opis tego małego drania.

- Ilość monet, jakie otrzymasz w Wall-nut bowling jest wprost proporcjonalna do tego, jak wiele rykoszetów uzyskasz. Mierz celnie.

- Proszę, nie uderzaj w szkło! Albo, spróbuj; Kliknij prawym przyciskiem myszki w akwarium Zen lub Zombiequarium, by ogłuszyć swoje podwodne stworzenia.

- Gdy byłem jeszcze nasionkiem, mój dziadek powiedział mi: "Synu, puzzle Vasebreaker są o wiele łatwiejsze jeżeli stłuczesz najpierw wazy po prawej stronie".

- Tancerze zombie mogą wydawać się kosztowni, ale wykorzystani we właściwej sytuacji są warci każdej monety.

- Miałem sen, w którym kolce kociego ogona przekłuwały balony zombie i strącały je na ziemię. Nie wiem co on może oznaczać.

- Hodowla roślin wodnych w ogrodzie Zen jest niemożliwa bez akwarium. Tylko mówię.

- Górnicy (Digger zombies) omijają obronę ogrodu podkopując się pod nim. Jedynym sposobem jest użycie magnetycznego grzybka (Magnet-Shroom), by odebrać im kilofy.

- Każdy dzień przynosi z sobą nowe wyzwania i możliwości. Oh, i nowe stozłotki (Miragolds) w sklepie szalonego Dave'a.

- Ogród grzybowy! Huh! Do czego może służyć? Do niczego! Poza ewentualną hodowlą grzybów.

- Zmęczony? Przygnębiony? Drabiny na orzechach (Tall-Nuts) Cię dobijają? Magnetyczne grzybki (Magnet-Shroom) szybko zabiorą Twoje troski!

- Wysokość orzechów (Tall-Nuts) zdobyła uznanie dzięki ich efektywności przeciw Dolphin Raiders i Pogo Zombies.

- Siła wybuchu bombowych wisienek (Cherry Bombs) i ognistych papryczek (Jalapeno) niszczy drabiny na orzechach (Wall-Nuts).

- Możesz swoją czekoladą nakarmić ślimaka Stinky'ego. Jest na nią strasznie zachłanny. Ale pamiętaj: Twoje rośliny także lubią czekoladę!

- Ogień drzewiastych pochodni (Trochwoods) jest gorętszy niż płomienie piekieł, ale Zombonis, drzwi, drabiny i katapulty mogą go wytrzymać.

- Jeżeli zechcesz polegać na ulepszonych roślinach w nieskończonej próbie przetrwania (Survival Endless), bądź świadom, że są one tym droższe, im więcej masz ich na swoim trawniku.

- Pojedyncze Impy są bardzo słabe, ale są też szybkie i nadają się doskonale do zjedzenia mózgu po uprzednim pozbyciu się opozycji.

- Jeżeli wpiszesz "trickedout", nie bądź zdziwiony, jeżeli coś dziwnego stanie się z Twoimi kosiarkami do trawy.

- Hej! Mam 100 metrów wysokości! Uczcij to razem ze mną i wpisz "daisies", by zombie zostawiały po swojej śmierci malutkie stokrotki.

- Whoa! Mam 500 metrów wysokości! To aż się prosi o taniec! Wpisz "dance" by zombie poczuły rytm boogie!

 

- -- --- -- -

 

Udanej zabawy życzy
.::DarqaM:..

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • Hej wiem , że trochę się sózniłem się z pisaniem tego komentarza ale muszę powiedzieć , że dobra robota ! A i jeszcze jedno czy macie jakąś strategie na i.zombie endless ? Proszę niech ktoś odpiszę czy jest tu jeszcze jakaś żywa dusza ?! Pozdrawiam.
  MarekS20082 luty 2020
  Hej wiem , że trochę się sózniłem się z pisaniem tego komentarza ale muszę powiedzieć , że dobra robota ! A i jeszcze jedno czy macie jakąś strategie na i.zombie endless ? Proszę niech ktoś odpiszę czy jest tu jeszcze jakaś żywa dusza ?! Pozdrawiam.
 • 2 dni
  Syfu14 luty 2019
  2 dni
 • elo ja się nazywam ciastek i hcialem sie spytać jak zagrać w plant vs zombies almanc
  ciastek28 marca 2018
  elo ja się nazywam ciastek i hcialem sie spytać jak zagrać w plant vs zombies almanc
 • Jak zdobyć osiągnięcie wszystkich roślin bo mam ale mi nie zalicza.pomozcie
  Adams29 maja 2017
  Jak zdobyć osiągnięcie wszystkich roślin bo mam ale mi nie zalicza.pomozcie
 • czy ktoś mi powie???
  Misiu8 kwietnia 2017
  czy ktoś mi powie???
 • Jak wpisać to (future) i gdzie???
  Misiu23 marca 2017
  Jak wpisać to (future) i gdzie???
 • Jak pokonać tego zombie z balonem ?
  jaga1 października 2015
  Jak pokonać tego zombie z balonem ?
 • Oco chodzi
  M.M.30 kwietnia 2014
  Oco chodzi
 • ja ale czytania!
  gabisia ♥♥♥5 stycznia 2014
  ja ale czytania!
 • Dzięki wielkie! Pozdro .
  MisterKiller4 stycznia 2014
  Dzięki wielkie! Pozdro .
Co myślisz o:

Plants vs. Zombies (PC) - Porady drzewa rozumu

8.9
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->