Kody do Mass Effect 2 (PC)

Opublikował: kareel
Dodano: 23 luty 2010

Komentarze: 107
Kody do Mass Effect 2 (PC)

Tagi: kody PC Darqam mass effect 2 cheats tips & tricks

Mass Effect 2 Cheats
Znajdź folder:
C:/Program Files/Team JPN/Mass Effect 2/BioGame/Config/PC/Cooked
Teraz poszukaj pliku Coalesced.ini
i otwórz go z pomocą Notatnika.

Znajdź i zmień poszczególne linijki tekstu:

Health=[LICZBA]     i zamień na:     Health=[LICZBA]     -  zmiana ilości zdrowia

AmmoPerShot=1     i zamień na:     AmmoPerShot=0     -  Brak przeładowania broni

bInfiniteAmmo=true     i zamień na:     bInfiniteAmmo=false     -  Nieskończona amunicja (W tekście znajduje się kilka takich linijek, musisz odszukać i zamienić wszystkie z nich aby ułatwienie zadziałało prawidłowo)

Po dokonaniu odpowiednich zmian zapisz plik i uruchom grę.

- -- --- -- -

UWAGA:
- Przed dokonaniem jakichkolwiek zmian zrób sobie kopię zapasową edytowanego pliku.
- Zamiast nawiasów kwadratowych wpisz żądane informacje określające działanie kodu.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • Popieram,swietny program polski.Uzywam go od zawsze,mozna nim zrobic prawie wszystko,w wielu grach, oczywiscie mam na mysli "Last Hope".Pozdrawiam Andrzej.
  Andrzej27 listopada 2017
  Popieram,swietny program polski.Uzywam go od zawsze,mozna nim zrobic prawie wszystko,w wielu grach, oczywiscie mam na mysli "Last Hope".Pozdrawiam Andrzej.
 • Na szaleńcu to i z kodami jest masakra za nim tarcze i zdrowie zbijesz - ale wrażenie jest - bez tych kodów na szaleńcu to - tak mi się wydaje - gra wydłuży się o jakieś trzy dni hahaha
  blakbird345 października 2016
  Na szaleńcu to i z kodami jest masakra za nim tarcze i zdrowie zbijesz - ale wrażenie jest - bez tych kodów na szaleńcu to - tak mi się wydaje - gra wydłuży się o jakieś trzy dni hahaha
 • oszuści gra się bez kodów. ja pszeszedłem cały mass effect
  widmo2 listopada 2013
  oszuści gra się bez kodów. ja pszeszedłem cały mass effect
 • Jesli chodzi o surowce i kase polecam prosty w obsłudze polski program "LastHope".Wciągu kilku minut masz wszystkiego ile chcesz.Pozdrawiam.
  ANDDRE25 września 2013
  Jesli chodzi o surowce i kase polecam prosty w obsłudze polski program "LastHope".Wciągu kilku minut masz wszystkiego ile chcesz.Pozdrawiam.
 • prosze gdzie klawiatura ja nie wiem gdzie
  kazik26 kwietnia 2013
  prosze gdzie klawiatura ja nie wiem gdzie
 • Witam. jesli chodzi o kody do MS2 to i jedni i drudzy maja racje. NIe uzywam kodow na ammo czy niesmiertelnosc itp bo to obniza przyjemnosc gry. ale zgadzam sie z osobami ktore przszly juz MS2 kilka razy. zabawa zabawa ale bieganie za surkami moze faktycznie sie znudzic wiec autosave to calkiem fajna sprawa.
  Alma21 listopada 2012
  Witam. jesli chodzi o kody do MS2 to i jedni i drudzy maja racje. NIe uzywam kodow na ammo czy niesmiertelnosc itp bo to obniza przyjemnosc gry. ale zgadzam sie z osobami ktore przszly juz MS2 kilka razy. zabawa zabawa ale bieganie za surkami moze faktycznie sie znudzic wiec autosave to calkiem fajna sprawa.
 • gra łatwa i fajna przeszedłem ok 10 razy i to bez kodów.bez kodów też da się grać i da się pobawić i huj że nie umieją niekturzy grać to grają na kodach,a jak nie umieją grać bez kodów to niech do zabawek wrócą
  kentaki(gracz)18 listopada 2012
  gra łatwa i fajna przeszedłem ok 10 razy i to bez kodów.bez kodów też da się grać i da się pobawić i huj że nie umieją niekturzy grać to grają na kodach,a jak nie umieją grać bez kodów to niech do zabawek wrócą
 • Jeśli trainer nie działa zawsze można spróbować edytorem save-ów... piszesz w googlach Save edytor do Mass Effect 2 (ja użyłem programu o nazwie Gibbed.MassEffect2.SaveEdit i pozwalało całkiem sporo pozmieniać, podobno nawet klasę postaci w środku gry). Najlepiej zrobić quick save, zedytować go programem i dalej grać... P.S. Zgadzam się z None... gdy 5 raz grasz od nowa w mass-ka zbieranie surowców nudzi.(Program dopiero testuje... Zalecam kopie zapisów, ale póki co bardzo dobrze działa)
  Rychu26 maja 2012
  Jeśli trainer nie działa zawsze można spróbować edytorem save-ów... piszesz w googlach Save edytor do Mass Effect 2 (ja użyłem programu o nazwie Gibbed.MassEffect2.SaveEdit i pozwalało całkiem sporo pozmieniać, podobno nawet klasę postaci w środku gry). Najlepiej zrobić quick save, zedytować go programem i dalej grać... P.S. Zgadzam się z None... gdy 5 raz grasz od nowa w mass-ka zbieranie surowców nudzi.(Program dopiero testuje... Zalecam kopie zapisów, ale póki co bardzo dobrze działa)
 • None ma rację. Z trainera (wiem, że to nie trainer, ale też to nie jest uczciwa gra) korzystam, bo miałem od cholery surowców, a nie zapisało mi save'a, a nie chce mi się znów latać w tę i wewte po owe, jakże przydatne przedmioty.
  SIN21 marca 2012
  None ma rację. Z trainera (wiem, że to nie trainer, ale też to nie jest uczciwa gra) korzystam, bo miałem od cholery surowców, a nie zapisało mi save'a, a nie chce mi się znów latać w tę i wewte po owe, jakże przydatne przedmioty.
 • do tych co uważają że jak się kody bierze to dlatego że się nie potrafi grać: przeszedłem grę 4 razy na cztery różne sposoby i teraz chcę się troche pobawić więc nie mówcie że nie potrafię grać
  None19 marca 2012
  do tych co uważają że jak się kody bierze to dlatego że się nie potrafi grać: przeszedłem grę 4 razy na cztery różne sposoby i teraz chcę się troche pobawić więc nie mówcie że nie potrafię grać
Co myślisz o:

Kody do Mass Effect 2 (PC)

6.1
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama