Zmiana daty premiery

Opublikował: senseye
Dodano: 12 marca 2014

Komentarze: 2
Zmiana daty premiery

Tagi:

 

Tym razem mało pozytywna wiadomość dla graczy. Jak już pewnie część z was wie data premiery Wiedźmina 3 Dziki Gon została przesunięta z jesieni tego roku na luty 2015.

Jak napisano w liście skierowanym do graczy i akcjonariuszy CD Projekt mógł wypuścić grę zgodnie z przewidzianym terminem. Jednak zdecydowali ze przesuną datę premiery aby jeszcze bardziej dopracować grę.

Jak do tej pory developerzy chętnie dzielili się szczegółami produkcji tak że możliwe że i w tym przypadku niedługo doczekamy się o jakich szczegółach była mowa.

 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • rosicka
    weronika127 kwietnia 2014
    rosicka
  • J badrzo dobsze njc nje zepsuie potengi majnkrawta majnkrafd forewar kórwa zawrze i na wjekj. amon ta gra jezd chójowa. Nje ma prawą jstnjedz ksionszka tesz jezd chójowa czydalem wrzyzdkje czensci o tym heroldzje z myrdany ma on ruszowe wloszy jag ją i boluje na mego gohanege adolfa. Z niemiedz na wjekj amon ta bomba to
    majnkrawdforewar22 kwietnia 2014
    J badrzo dobsze njc nje zepsuie potengi majnkrawta majnkrafd forewar kórwa zawrze i na wjekj. amon ta gra jezd chójowa. Nje ma prawą jstnjedz ksionszka tesz jezd chójowa czydalem wrzyzdkje czensci o tym heroldzje z myrdany ma on ruszowe wloszy jag ją i boluje na mego gohanege adolfa. Z niemiedz na wjekj amon ta bomba to
Co myślisz o:

Zmiana daty premiery

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama