MOBA w uniwersum Wiedźmina

Opublikował: senseye
Dodano: 2 lipca 2014

Komentarze: 1
MOBA w uniwersum Wiedźmina

Tagi:

 

Tego jeszcze nie widzieliśmy, zapowiedziano grę typu MOBA na urządzenia mobilne. CD Projekt RED wraz z studiem Fuero Games pracuje nad grą tego typu w uniwersum Wiedźmina.

 

The Witcher Battle Arena bo taki tytuł będzie nosić gra, postawiono na prostotę sterowania oraz szybką rozgrywkę. Gracze mają rywalizować w zespołach 2-3 osobowych, sterowanie zostało tak dostosowane aby przyjemnie grało się na ekranach dotykowych. The Witcher Battle Arena ma być oparta o model free-to-play, jednak nie zabraknie mikro-płatności gdzie będziemy mogli zakupić nowe wyglądy postaci, odblokowywać szybciej nowych bohaterów.

 

W przeciwieństwie do wersji na PC gier typu MOBA bohaterom nie będą towarzyszyły miniony a gra będzie polegać na przejmowaniu i utrzymywaniu obelisków. Testy gry mają rozpocząć się już w przeciągu tygodnia.

Tym czasem zachęcamy do obejrzenia Trailera.

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • WIEDZIMIN TO HUJOWA GRA A PRAWDA JEST TAKA RZE LEPIEJ POGRAC NAPSZYKŁAD W GTA ALBO SAINTS ROW! NIE POLECAM WIEDZIMINA PRWADZIWYM GRACZOM!
    PSEUDO!!!25 luty 2015
    WIEDZIMIN TO HUJOWA GRA A PRAWDA JEST TAKA RZE LEPIEJ POGRAC NAPSZYKŁAD W GTA ALBO SAINTS ROW! NIE POLECAM WIEDZIMINA PRWADZIWYM GRACZOM!
Co myślisz o:

MOBA w uniwersum Wiedźmina

8.2
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->