Graj w World of Tanks i zdobywaj nagrody

Opublikował: agmi
Dodano: 31 sierpnia 2017

Komentarze: 1
Graj w World of Tanks i zdobywaj nagrody

Tagi:

Jesteś miłośnikiem gry World of Tanks? A może wiele o niej słyszałeś, ale nie miałeś jeszcze okazji spróbować w niej swoich sił? Dzięki stronie bananki.pl będziesz mógł rozpocząć lub kontynuować przygodę z tym niezwykłym tytułem i jednocześnie… zarabiać na swoim hobby!

World of Tanks – gra, którą pokochasz od pierwszego kliknięcia

WoT jest grą, którą kochają zarówno miłośnicy strategii, jak i… pasjonaci historii. Dlaczego? Otóż w tej niezwykłej grze, wydanej w 2011 roku przez studio Wargaming.net, naszym zadaniem prowadzenie walk pojazdów pancernych z innymi graczami w trybie PvP. Mamy do dyspozycji czołgi lekkie, średnie oraz ciężkie. Niektóre z pojazdów, jakimi możemy sterować, to autentyczne czołgi, jakie brały udział w I i II wojnie światowej. Znajdziemy także nowsze modele, które pochodzą z okresu wcześnej zimnej wojny. Nie brakuje tu także pojazdów fikcyjnych, które posiadają niezwykłe właściwości i – choć nigdy nie istniały – pomogą Ci wygrać niejedną bitwę! Grę zaczynamy, mają do dyspozycji czołgi z III Rzeszy, ZSRR, Stanów Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, Japonii, Czechosłowacji, Szwecji. Oczywiście, wraz ze wzrostem „stażu” w grze, swoje pojazdy możemy odpowiednio rozwijać oraz kupować nowe, niosące zniszczenie czołgi. Jedną z mocnych stron gry jest to, że możemy w niej wpływać również na swoje otoczenie – mamy możliwość niszczenia nie tylko czołgów przeciwników, ale także drzew, murów czy słupów telegraficznych. Grę cechuje zatem wysoki realizm oraz dbałość o detale. WoT, z powodu niezwykle pasjonującej rozgrywki, pokochały miliony ludzi na całym świecie – już w 2013 roku liczba zarejestrowanych graczy wyniosła pięćdziesiąt milionów!

Jak skutecznie zarabiać na pasji

Fani gry World of Tanks często stają się również miłośnikami portalu Bananki.pl, ponieważ jest to jedno z nielicznych miejsc w polskim Internecie, gdzie na graniu można uczciwie zarobić. W jaki sposób się to dzieje? Sprawa jest bardzo prosta: najpierw rejestrujesz się na Banankach (co jest zupełnie darmowe!) i… grasz w World of Tanks. Kiedy zaś grasz w grę i zdobywasz kolejne poziomy, stawiasz czoła wyzwaniom oraz rozwijasz się jako gracz, portal „premiuje” Twoje wysiłki, wypłacając Ci wirtualne pieniądze, nazywane banankami. Im większe jest Twoje zaangażowanie, tym więcej bananków zgarniasz. Bananki możesz zaś wymieniać na atrakcyjne nagrody – doładowania do gier, skiny do CS:GO albo nawet profesjonalny sprzęt dla graczy – wystarczy w tym celu odwiedzić banankowy „sklep” i dokonać wirtualnej transakcji. Poza możliwością zdobywania nagród, Bananki.pl oferują także dostęp do wielu fascynujących gier różnych rodzajów, fora dla graczy, a także wiele konkursów. Warto odwiedzać także banankowy kanał na YouTube, na którym znajdziesz wiele filmów, które na pewno pomogą Ci w grze!

Dzięki Banankom nie musisz już wybierać, czy chcesz grać w WoTa, czy zarabiać. Przygoda z Banankami może odmienić Twoje gejmerskie życie już na zawsze!

Zobacz naszą listę gier https://www.bananki.pl/gry/

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Treść...xdsf
    xfds3 marca 2018
    Treść...xdsf
Co myślisz o:

Graj w World of Tanks i zdobywaj nagrody

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->