Final Fantasy XV nadal zaskakuje

Opublikował: agmi
Dodano: 20 września 2017

Brak komentarzy
Final Fantasy XV nadal zaskakuje

Tagi:

Square Enix poinformował na swoich stronach internetowych, że udało się jej sprzedać już ponad 6,5 mln egzemplarzy gry jRPG Final Fantasy XV.

Z całą pewnością osoby wchodzące w skład ekipy Square Enix mają powody do dumy. W ostatnich dniach wydawca właśnie się pochwalił, że sprzedaż jego czołowego tytułu Final Fantasy XV przekroczyła 6,5 mln egzemplarzy!

Jak pamiętamy, na początku roku firma poinformowała, że sprzedała już blisko 6 mln sztuk tytułu. W ciągu kolejnego półrocza udało się znaleźć kolejnych 500 tys. chętnych co z całą pewnością można uznać za znakomity wynik.

Twórcy jednak nie odpuszczają. Już od jakiegoś czas w branży pojawiły się plotki, że ma powstać konwersja Final Fantasy XV na komputery klasy PC. Potwierdzili to właściciele gry, którzy zadeklarowali, że jej premiera na poćciwe pecety będzie mieć miejsce na początku 2018 roku.

Jak się dowiedzieliśmy, trwają również prace nad Final Fantasy XV: Pocket Edition, czyli mobilnym RPG, który ma nam zaoferować ten sam scenariusz co konsolowy pierwowzór, ale w lżejszej stylistyce.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Final Fantasy XV nadal zaskakuje

1.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->