Reprezentant Polski ambasadorem FIFA 18

Opublikował: agmi
Dodano: 20 września 2017

Brak komentarzy
Reprezentant Polski ambasadorem FIFA 18

Tagi:

Obrońca reprezentacji Polski, Kamil Glik, został ambasadorem gry EA SPORTS FIFA 18.

Premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich miesięcy już za kilkanaście dni, bowiem 29 września. Jednym z głównych ambasadorów tytułu został obrońca reprezentacji Polski oraz zawodnik francuskiego AS Monaco - Kamil Glik.

– Jesteśmy świadomi, że z każdym miesiącem piłkarze Ligue 1 zyskują na popularności. Umiemy z tym żyć i nie zaprzątamy sobie głowy takimi sprawami. Mamy czas na treningi i odpowiednie przygotowywanie się do spotkań. To miłe, kiedy idziemy po mieście, a kibice proszą nas o wspólne zdjęcie czy autograf, ale wszystko ma swoje granice. Zachowujemy się jak profesjonaliści – mówił reprezentant Polski dla jednego z branżowych portali.

Grę będzie można zakupić za 240 złotych. Prócz wyżej wspomnianego zawodnika fani będą mogli zagrać Robertem Lewandowskim, Arkadiuszem Milikiem, czy też Łukaszem Piszczkiem.

Aktualnie demo gry jest dostępne do pobrania na PlayStation 4, Xbox One i PC. Jak informują twórcy tytułu "w tej wersji można zagrać szybki mecz dowolnymi spośród trzynastu dostępnych zespołów z całego świata, w tym Manchesterem United, Realem Madryt czy Bayernem Monachium"
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Reprezentant Polski ambasadorem FIFA 18

3.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->