Xbox One X najpotężniejsza konsola na rynku

Opublikował: agmi
Dodano: 22 stycznia 2019

Brak komentarzy
Xbox One X najpotężniejsza konsola na rynku

Tagi:

Konsola Xbox One X oferuje swoim użytkownikom niespotykane wcześniej możliwości. Dzięki temu stała się najpotężniejszą konsolą na rynku. Lepsza w obsłudze, gwarantuje lepsze możliwości sprzętowe od swojej poprzedniczki.

Nowinki techniczne w Xbox One X

Droższa wersja konsoli Xbox, uznana jest za sprzęt dla bardziej wymagających graczy. Różni się jednak od Xbox One S poziomem wydajności po uruchomieniu gry. „X” jest o 40% wydajniejszy niż od „S”, a twórcy gier mają do dyspozycji wydajność graficzną rzędu 6 TFLOPS. Sam ośmiordzeniowy procesor daje możliwości trudne do porównania z budżetową wersją Xbox One S. Najciekawsze jest to, że cała nowa – mocniejsza moc obliczeniowa została zamknięta w równie małym pudełku. Dzięki temu zakup nowej konsoli nie wiąże się z reorganizacją przestrzeni do grania. Miłe dla ucha są ciche odgłosy, dochodzące z uruchomionej konsoli. Sprawdź ofertę na Xbox One X.

Trochę o technikaliach

 1. Pamięć podręczna flash – 8 GB.
 2. Procesor – 8 rdzeni, 2,3 GHz.
 3. Grafika – 1172 GHz, 40 CU, 6 TFLOPS.
 4. Pamięć – 12 GB. GDDR5 @ 326 GB/s.
 5. Pamięć masowa – 1 TB. HDD.

Co zyskasz dzięki tej konsoli?

Kluczowa wydaje się informacją, że wszystkie nowe gry będą działały na Xbox One X lepiej, niż na każdej innej konsoli. Mimo, że twórcy gier nie biorą pod uwagę nowej mocy obliczeniowej sprzętu i nie aktualizują swoich tytułów o nowe zasoby graficzne, to i tak czuć różnicę. Uruchamiając na nowej konsoli wszystkie gry, napisane na Xbox będą ładowały się szybciej, dzięki wydajniejszemu procesorowi w Xbox One X. Zobaczysz znaczącą zmianę w ładowaniu grafiki, która jest dokładniejsza. Widzisz wyraźnie tekstury, a krawędzie w obiektach są znacząco wygładzone.

To nie cuda, to Xbox One X

W dniu premiery konsoli było dostępnych aż 70 gier, które są dostosowane akurat do parametrów sprzętu. A w przyszłości zapowiedziano już ponad dwa razy tyle nowych tytułów, które po odpaleniu na nowej konsoli przeniosą Cię w inny świat. Ostrość, kolory i odpowiednia liczba szczegółów w grafice wszystkich gier odpalonych na nowej konsoli jest porażająca. Spełnia oczekiwania użytkownika, a nawet zaskakuje realnym odwzorowaniem palety barw i kontrastów w mrocznych tytułach. Pamiętaj, że to wszystko otrzymasz przy zachowaniu 30 lub 60 klatek na sekundę w natywnym 4K.

Same plusy

Gry zyskują na:

 • Płynności.
 • Kolorach.
 • Kontraście.
 • Jakości odwzorowania naturalnych obiektów i miejsc.
 • Ostrości.
 • Lepszej teksturze (bardziej realistycznej).

Nadal zastanawiasz się nad konsolą Xbox One X? To doskonałe rozwiązanie, nawet jeżeli nie masz telewizora Full HD. Konsola skaluje obraz w zależności od podpiętego sprzętu. Bez problemu odczujesz różnicę, włączając grę na TV o rozdzielczości 1440p. Renderowany obraz w 4K skalowany jest do wybranej rozdzielczości. Dzięki temu wykluczono załamania i szarpania linii w obiektach.

Kupić?

Jeżeli masz szansę, to wypróbuj u znajomego możliwości konsoli. Przekonasz się „na własnej skórze”, że każda wydana złotówka na ten sprzęt, przyniesie Ci wiele radości, a uśmiech nie zniknie z Twojej twarzy. Tutaj znajdziesz ofertę w sklepie internetowym.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  Brak komentarzy!
  Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Xbox One X najpotężniejsza konsola na rynku

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->