Najlepszy monitor do gier do 1000zł – który wybrać?

Opublikował: agmi
Dodano: 17 czerwca 2019

Brak komentarzy
Najlepszy monitor do gier do 1000zł – który wybrać?

Tagi:

Bardzo często głównym czynnikiem wpływającym na decyzję o kupnie sprzętu jest jego cena. Zwłaszcza gracze początkujący oraz osoby o niewysokich wymaganiach sprzętowych, decydują się na wybór budżetowych opcji. Nie jest to nic złego - tym bardziej, że marka iiyama pozwala dobrać dla siebie odpowiedni monitor do 1000 zł, bez konieczności rezygnowania z komfortu w czasie prowadzenia rozgrywki. Warto bliżej przyjrzeć się propozycjom marki, bo być może okażą się one rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Monitory dla graczy to ciężki wybór a wiele zależy od naszego budżetu

Budżet niejednokrotnie decyduje o tym, po jakie monitory dla graczy sięgają użytkownicy. Warto na początek ustalić, jakie oczekiwania wiąże się z urządzeniem - czy ma ono przede wszystkim gwarantować płynność wyświetlania czy może znacznie ważniejsza jest długość przekątnej ekranu? Jeżeli wiąże się przyszłość z e-sportami lub też sięga się po wymagające graficznie tytuły, trudno będzie znaleźć w tym pułapie cenowym monitory 4K dla graczy. Profesjonalne podejście wymaga niestety poczynienia pewnych inwestycji - w pierwszej kolejności właśnie w sprzęt. Marka iiyama proponuje atrakcyjne przełożenie ceny do jakości, a przy tym dobrą selekcję najprzydatniejszych graczom parametrów i opcji. Monitory wchodzące w skład serii Black Hawk oraz Red Eagle, mogą pozytywnie zaskoczyć każdego entuzjastę sprzętu komputerowego, oferując rozrywkę na najwyższym poziomie - nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Monitor do gier – co powinno go cechować, na co zwrócić uwagę

Dobierając monitor do gier zawsze warto zwracać uwagę na parametry sprzętu. Matryca TN LED pozwala na utrzymanie bardzo krótkiego czasu reakcji wynoszącego 1ms. Liczy się również częstotliwość odświeżania matrycy - monitory w tym pułapie cenowym oferują 75Hz, a nawet 144Hz, jak w przypadku monitora serii Red Eagle. Rozdzielczość Full HD pozwala na wyświetlanie dużej ilości danych jednocześnie. Wbrew pozorom, ważną kwestię stanowią również opcje regulowania wysokości i pochyłu wyświetlacza, a także ilość dostępnych wejść sygnału. Proponowane przez nas modele wyposażone są w HDMI, VGA, DisplayPort oraz porty USB. Dodatkową zaletę stanowi wsparcie takich technologii, jak FreeSync - umożliwiającej utrzymanie płynnego wyświetlania animacji oraz dodatkowe funkcje ochrony wzroku.

Nasza propozycja monitorów do gier do 1000zł:

Odpowiedni monitor gamingowy to wybór na lata. Dopasuj go do własnych potrzeb

Najważniejszą kwestią jest to, aby monitor gamingowy dopasować jak najlepiej względem swoich potrzeb. Rzecz jasna, wraz z upływem czasu i wzrostem umiejętności, mogą one ulec zmianie, ale przy zakupach zawsze warto uwzględniać aktualne preferencje. Wszechstronne, profesjonalne oraz niestety bardziej kosztowne, monitory dla graczy 4K sprawdzają się w e-sporcie i rozgrywce online. Standardowy, ale właściwie wybrany, model będzie służył użytkownikowi przez wiele lat, dlatego warto dobrze przemyśleć zakup. Monitory gamingowe iiyama serii Black Hawk i Red Eagle pozwalają na bardzo komfortową grę i pełne zanurzenie się w świecie przedstawionym, a przy tym odznaczają się atrakcyjną ceną.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Najlepszy monitor do gier do 1000zł – który wybrać?

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->