Najlepsze przekąski dla gracza?

Opublikował: agmi
Dodano: 21 czerwca 2019

Brak komentarzy
Najlepsze przekąski dla gracza?

Tagi:

Granie w gry to świetna rozrywka, która nie tylko dostarcza wiele emocji, ale także rozwija nasz mózg oraz wspomaga koordynację. Jednak długie sesje przy konsoli czy komputerze potrafią wystawić nasz żołądek na niezłą próbę. Lepiej jest więc zaopatrzyć się w jakieś przekąski zanim zaczniemy kolejny poziom, wyścig czy mecz. Jakie przekąski najlepiej sprawdzą się dla gracza?

Zanim przejdziemy do konkretnych przekąsek zastanówmy się, jakie wymagania muszą one spełniać.

  1. Po pierwsze gracz ma mało czasu na zjedzenie, bo coraz większej liczby gier nie można pauzować w trakcie misji. Dlatego ważny jest jej rozmiar. Najlepiej na jeden gryz, a jeżeli jest większa - musi się łatwo ją trzymać i jeść.
  2. Żadnych sztućców. Potrawa dla gracza musi pochodzić z rodziny finger food. Koniec i kropka.
  3. Przekąska nie może brudzić rąk. Tłusty palce przeniosą brud na pada, myszkę lub klawiaturę, co wpłynie na komfort grania oraz samą rozgrywkę.

Zatem 3 klasyczne, a zarazem najlepsze przekąski dla graczy:

  • Kanapki – są pyszne, takie jak chcemy, a w dodatku spełniają wszystkie wymogi przekąski dla graczy. Najlepsze w nich poza smakiem jest to, iż sami decydujemy absolutnie o wszystkim, co ich dotyczy. Mogą one mieć kształt kromki chleba, ale także trójkąta, kwadratu lub innej figury w zależności jak ją sobie przytniemy nożem. Można je zjeść jednym gryzem i w dodatku nie pobrudzą nam dłoni.
  • Sushi – coraz więcej graczy decyduje się na tą zdrową przekąskę zamiast chipsów czy czegoś słodkiego. Małe, zwinięte rolki mają w sobie pełno smaku, który zawdzięczają interesującym dodatkom. Tradycyjnie je się je pałeczkami, ale podczas gry można chwycić jedną w rękę i zjeść na raz, nawet bez odkładania pada na stolik. Ogrom sushi do wyboru pozwoli skomponować cały posiłek, a złożony zestaw zadowoli nawet całonocny turniej dla kilku graczy.
  • Pizza – jest to chyba najbardziej ulubiona potrawa graczy. Chrupiące ciasto, ciągnący się ser oraz aromatyczne i sycące dodatki, czego chcieć więcej? Poza tym ciężko się nią ubrudzić, więc myszka, pad i klawiatura pozostaną czyste i gotowe na kolejne wyzwania. Pizza szybko zaspokaja głód, a jej rozmiar można dostosować do ilości głodnych graczy. Teraz wyborną pizzę można zamówić do domu bez wstawania z kanapy. Niezależnie czy jesteś z Łodzi, Warszawy czy innego miasta, wystarczy wejść na stronę PizzaPortal.pl i odnaleźć pizzerię.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Najlepsze przekąski dla gracza?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->