Problem z internetem w telefonie? Umil sobie czas grami offline!

Opublikował: agmi
Dodano: 24 lipca 2019

Brak komentarzy
Problem z internetem w telefonie? Umil sobie czas grami offline!

Tagi:

Minęły już czasy, w których telefony służyły jedynie do dzwonienia i SMS-owania, a jedną z niezwykle fascynujących wówczas gier był popularny wąż zbierający pokarm i rosnący dopóty, dopóki jego dalsze przemieszczanie się było niemożliwe. Dziś smartfony posiadają mnóstwo funkcji oraz dostęp do Internetu, więc mając pod ręką taki gadżet, trudno się nudzić. Co jednak robić, gdy z jakiegoś powodu nie mamy dostępu do Sieci? Jest na to wciągający sposób – gry offline na telefon.

Online i offline, czyli czym różnią się smartfonowe gry

Dzisiejsze smartfony obsługują wiele gier, które dzielą się nie tylko ze względu na tematykę, ale również na sposób, w jaki można w nie grać. Bardzo popularne są gry online, z których można korzystać w trybie tzw. multiplayera, ze znajomymi lub ludźmi z całego świata. To fajna i ciekawa opcja, ale niestety nie ma ona zastosowania, gdy brak Internetu. W takim przypadku możemy wybrać gry offline na telefon. Ich gama jest nie mniej szeroka! Dziś skupimy się na najciekawszych gierkach tego rodzaju na Androida.

Najciekawsze gry offline na telefon

Choć każdy z nas lubi inny typ gier, to istnieje kilka uniwersalnych pozycji, które odpowiadają niemal każdemu. Oto kilka gier offline na telefon, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie!

Rayman Adventures

Dwuwymiarowa gra platformowa, w której wcielamy się w postać ptaka Raymana. Wybieramy się na wielką wyprawę, której celem jest odnalezienie magicznych jaj i uratowanie świętego drzewa. W tym celu musimy zwiedzić wiele ciekawych miejsc, jak na przykład mroczne zamki, kryjące wiele tajemnic. W wędrówce towarzyszą nam wirtualni pomocnicy. Gra nieustannie zachwyca niebanalną grafiką.

Subway Surfers

Typowa gra zręcznościowa, podczas której mamy szansę poćwiczyć refleks. Podczas rozgrywki musimy pomóc bohaterom – Jake’owi, Tricky i Fresh – w ucieczce przed gderającym inspektorem i jego wiernym psem. Gra jest o tyle skomplikowana, że na naszej drodze stanie mnóstwo przeszkód, głównie w postaci pojazdów, które musimy omijać. Zebrane podczas biegu monety możemy wymieniać na bonusy i osprzętowanie pomagające w wielkiej ucieczce.

Word Cookies!®

Gra logiczna, w której bawimy się słowem. Polega ona na odnalezieniu wszystkich ukrytych słów, poprzez składanie liter. Gra jest raczej z tych łatwych i przyjemnych, ale jej formuła działa pobudzająco na koncentrację i myślenie.

Townsmen

Ciekawa symulacja, w której zarządzamy malutką wioską, którą musimy przeistoczyć w mlekiem i miodem płynące, średniowieczne imperium. Musimy nie tylko zająć się gospodarką i rolnictwem, ale również zadbać o zadowolenie ludu. Równie ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa miastu poprzez rozwijanie wojska, bo nieopodal czai się ktoś, kto tylko czeka, by zburzyć budowaną przez nas harmonię.

Frut Ninja®

Ta zręcznościówka zapewni nam wiele zabawy. Naszym zadaniem jest przecinanie różnych owoców i omijanie bomb. Do wyboru mamy kilka trybów, które różnią się poziomem trudności. Im częściej gramy, tym większe są nasze szanse na zdobywanie nagród.

Powyższe gry offline na telefon z pewnością wciągną nas na długie chwile i umilą czas. To ciekawa alternatywa dla potyczek online ze znajomymi.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Problem z internetem w telefonie? Umil sobie czas grami offline!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->