4 argumenty za zakupem PlayStation 4 Pro. Czy wciąż warto?

Opublikował: agmi
Dodano: 15 listopada 2019

Brak komentarzy
4 argumenty za zakupem PlayStation 4 Pro. Czy wciąż warto?

Tagi:

PlayStation 4 Pro to wciąż niezwykle chętnie kupowana konsola do gier. Marzą o niej nastolatki, w prezencie kupują sobie również dorośli. Na czym polega fenomen PS 4? Czy w 2019 roku nadal warto ją kupić, skoro już dość niedługo zostanie zastąpiona przez nowszą wersję? Znaleźliśmy 4 argumenty za tym, że to wciąż dobry, jeśli nie najlepszy, wybór.


  1. Stabilny układ graficzny zapewnia najlepszy obraz

PlayStation 4, szczególnie w porównaniu do swojego poprzednika, charakteryzuje się naprawdę mocnymi parametrami technicznymi. Do wyboru mamy modele z dyskiem 500 GB lub 1 TB. Zważywszy, że nowoczesne gry mogą zajmować po kilkadziesiąt gigabajtów, dla bardzo aktywnych graczy polecana jest pojemniejsza wersja.

Wersja PS4 Pro zapewnia jakość 4K, dzięki czemu obraz jest nie tylko idealnie płynny, ale też maksymalnie szczegółowy. Gwarantuje to też dwa razy mocniejszy proces graficzny niż ten, który znamy ze standardowego modelu PlayStation 4. Z kolei technologia HDR odpowiada za żywe i realistyczne kolory, gdy tylko mamy dostęp do telewizora zgodnego z HDR.

  1. Bogata biblioteka gier naprawdę dla każdego

Mimo że największe premiery na PlayStation 4 miały miejsce już jakiś czas temu, to gry nadal są zaskakująco aktualne i co ważne: niezwykle zróżnicowane. Przed ekranem nie będą nudzić się ani zapaleni, ani okazjonalni gracze. Konsole PS 4 zapewniają też wiele darmowych tytułów, przy których możemy świetnie bawić się całymi tygodniami. Znajdziemy wśród nich chociażby takie perełki jak War Thunder czy DC Universe Online.

Jeśli chodzi o nowe gry, ich ceny kształtują się w granicach 200-250 zł za tytuł. To niemało, jednak wystarczy poczekać kilka miesięcy – wtedy na rynku pojawiają się już za kwotę nawet o połowę niższą. Jak na tytuły, które będą nieprzerwanie bawić nas w długie wieczory, nie jest to wygórowana cena.

  1. Możliwość rozbudowy

PlayStation 4 zapewnia naprawdę bogate możliwości, jeśli chodzi o dodawanie kolejnych elementów do zestawu. W podstawie oprócz konsoli znajdziemy oczywiście kontroler. Jeśli chcesz grać ze znajomymi, zamów dodatkowo drugi pad PS 4. Z kolei fani wyścigów samochodowych mogą pomyśleć o zainwestowaniu w kierownicę.

Wśród najciekawszych dodatków znajdziemy chociażby PlayStation VR, czyli zestaw gogli do wirtualnej rzeczywistości. Ci, którzy lubią poczuć grę niemal na własnym ciele i zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości, nie przejdą obok tego dodatku obojętnie. Na PlayStation VR dostępnych jest już ponad 400 gier.

4. Nie tylko gry: filmy, zdjęcia, muzyka

Z ostatniej zalety skorzystają nie tylko zapaleni gracze, ale też inni domownicy. PlayStation 4 Pro posiada wbudowany odtwarzacz multimedialny, dzięki czemu wygodnie obejrzysz na niej ulubione filmy i seriale. Konsola obsługuje format Blu-ray i pozwala oglądać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4K. Za jej pomocą przejrzymy też zdjęcia z wakacji, a także odtworzymy muzykę, która grając w tle, będzie nam umilała czas. 

 

Co myślisz o:

4 argumenty za zakupem PlayStation 4 Pro. Czy wciąż warto?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->