Materace w Gnieźnie - ile kosztuje dobry model i jak go wybrać?

Opublikował: agmi
Dodano: 21 maja 2021

Brak komentarzy
Materace w Gnieźnie - ile kosztuje dobry model i jak go wybrać?

Tagi:

Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu odgrywa zdrowy sen. Wzrosła także świadomość tego, jak ważny dla naszego snu jest odpowiedni materac. Zastanawiaasz się, jak wybrać najlepszy dla siebie produkt do spania oraz ile w Gnieźnie kosztuje wysokiej jakości materac? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te pytania!

Hilding Anders – producent materacy wysokiej jakości

Rynek materacy do spania jest bardzo rozległy. W naszym kraju znajdziemy kilkudziesięciu producentów, którzy oferują swoje produkty w tym zakresie. Podczas wyboru warto jednak zwrócić szczególną uwagę na markę Hilding. Jest to szwedzki producent materacy, łóżek oraz innych akcesoriów do spania. Swoją działalność firma rozpoczęła w 1939 roku na południu Szwecji - a jak wiadomo, ten kraj znany jest ze swojej fachowości. Z czasem Hilding zaczął się rozwijać i teraz jest jednym z największych producentów materacy w Polsce i Europie. Produkty tej szwedzkiej marki możemy kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, również w naszym kraju.

Produkty marki Hilding uznawane są za jedne z najlepszych, ponieważ firma łączy tradycyjne metody produkcji z nowoczesnymi technologiami i materiałami. Ponadto stosunek jakości materacy Hilding do ich ceny jest wyjątkowo dobry. Wysokiej jakości wyrób szwedzkiego producenta możemy kupić już za kilkaset złotych. Dlatego jeśli interesuje Cię tani materac 80x200, przejrzyj asortyment Hilding Anders. Jednym z przykładów jest model Hilding Tenor wykonany z wysokoelastycznej pianki FloFom. Posiada on właściwości chłodzące i wyposażony jest w antyalergiczny pokrowiec Tencel.

Jak wybrać idealny materac?

Najważniejszym kryterium, mającym wpływ na jakość naszego snu, jest twardość materaca. Ma ona ogromny wpływ na nasz kręgosłup. Odpowiedni materac odciąży go podczas snu. Materace marki Hilding są podzielone na cztery kategorie twardości, które zależą od wagi użytkownika. Należą do nich:

 • materace miękkie (H1) – przeznaczone dla osób, których waga jest niższa niż 60 kg,
 • materace średnio twarde (H2) – dla osób w przedziale wagowym 60-80 kg,
 • materace twarde (H3) – dla osób, których waga wynosi od 80 do 100 kg,
 • materace bardzo twarde (H4) – dedykowane osobom ważącym ponad 100 kg.

Kolejnym ważnym aspektem jest rodzaj materaca. Szwedzka firma w swoim asortymencie ma różnego rodzaju produkty. Dzielą się one ze względu na rodzaj zastosowanego wypełnienia:

 • Wykonane z pianki wysokoelastycznej – należy do nich między innymi model Hilding Rock&Roll, którego wkład to dwie profilowane pianki wysokoelastyczne HR. Gwarantują one doskonałe wsparcie kręgosłupa, a struktura pianek zapewnia doskonałą przewiewność.

 • Wykonane z pianki termoelastycznej – charakteryzuje je reakcja na temperaturę ciała użytkownika i doskonałe dopasowanie się do niego. Świetnym przykładem jest model Hilding Salsa, w którym wykorzystano termoelastyczną piankę Visco.

 • Lateksowe – dedykowane alergikom i małym dzieciom, ponieważ posiadają właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybicze. W asortymencie Hilding prym wśród lateksowych modeli wiedzie materac Melody, który jest wytrzymały, odporny na odkształcenia i jednocześnie zapewnia optymalną elastyczność.

 • Sprężynowe – wykorzystano w nich sprężyny kieszeniowe, bonnelowe, typu Multipocket oraz najnowocześniejsze InterActive.

 • Hybrydowe – te modele łączą w sobie zalety materacy piankowych i sprężynowych. Model Hilding Dance to najnowocześniejszy materac, który w swoim wkładzie ma wysokoleastyczną piankę HR, chłodzącą piankę FloFom oraz sprężynki PocketPlus o wysokości 15 cm.

Artykuł sponsorowany

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  Brak komentarzy!
  Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Materace w Gnieźnie - ile kosztuje dobry model i jak go wybrać?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->