Przedstawiamy finalną listę nowości w serii $upercena!

Opublikował: kareel
Dodano: 26 luty 2009

Brak komentarzy
Przedstawiamy finalną listę nowości w serii $upercena!

Tagi: informacja prasowa CDP CD Projekt $upercena Safecracker Zabawa i relaks Digger Dragon Pusher Itch

Mamy przyjemność przedstawić ostanie pięć premierowych tytułów, które już jutro zostaną wydane w serii $upercena!

• Digger oraz Dragon – doskonałe platformówki, które z powodzeniem mogą konkurować z taką klasyką jak seria Pac-Man. Ogromna ilość poziomów, mistyczne światy oraz ciekawe zadania to atrakcje czekające na miłośników prostej i ogromnie wciągającej zabawy.
• Pusher i Itch – to z kolei najnowsze logiczne łamigłówki, które pochłoną każdego gracza na wiele godzin! Kto z nas nie lubi oddać się czasami prostej, ale wciągającej rozrywce. Setki poziomów, czytelne zasady, ładna grafika, a przede wszystkim ogromna grywalność - nie pozwolą oderwać się od komputera przez wiele godzin!
• Safecracker – po raz pierwszy Polsce, doskonale znana na świecie, jedna z najlepszych gier logiczno-przygodowych ostatnich lat. Gra zebrała bardzo pozytywne recenzje, a średnie oceny to 8/10! Ponad 30 doskonale odwzorowanych, pełnych zagadek i rozmaitych wskazówek, pomieszczeń w rezydencji ekscentrycznego milionera, 35 sejfów do otworzenia, doskonała grafika i przemyślane, trudne zadania zadowolą wszystkich wirtualnych włamywaczy!

Wszystkie wymienione gry zostaną wydane w serii $upercena!  „Zabawa i Relaks”. Pozostałe tytuły, które już jutro ukażą się w serii $upercena! to: Alone in the Dark: Koszmar Powraca, Aura : Fate of the Ages,  Besieger, Gothic 2, Harbringer, Tactical Ops: Wojna z Terrorem oraz Zgrywus: Wykończ Szefa.

Premiera 12 nowości w $upercenie już jutro! Gry wydane zostaną w polskich wersjach językowych, w rewelacyjnej cenie 9,99 zł! Nowości z serii $upercena! dostępne będą we wszystkich dobrych marketach w całym kraju.

Poniżej możecie obejrzeć poczatek rozgrywki z gry "Safecracker":
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Przedstawiamy finalną listę nowości w serii $upercena!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->