Premiera Street Fighter 4 na konsole już dziś!

Opublikował: kareel
Dodano: 21 luty 2009

Brak komentarzy
Premiera Street Fighter 4 na konsole już dziś!

Tagi: PS3 Playstation 3 Xbox 360 CDP CD Projekt Informacja Prasowa Premiera Street Fighter 4 Street Fighter IV SF 4 SF IV

CD Projekt ma przyjemność poinformować, że premiera kolejnej odsłony kultowej bijatyki Street Fighter 4 na konsole, stała się faktem! Wszyscy miłośnicy bijatyk z padem w ręku mają dziś swoje święto!

Absolutnie kultowa seria pojawia się po raz pierwszy na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Legendarni bohaterowie znani z poprzednich odsłon gry zmierzą się z zupełnie nowymi wojownikami. Gra, która zdefiniowała swego czasu gatunek beat’em up powraca do swoich wspaniałych korzeni, a nowe tryby gry nawiązują do zasad znanych z kapitalnej, drugiej części Ulicznego Wojownika. W nowej odsłonie po raz pierwszy pojawia się również rozbudowany tryb online, który zapewni godziny zabawy na najwyższym poziomie. W grze pojawia się aż 25 postaci - każda z zestawem nowych ciosów i combosów. Jeśli nie wiesz co będzie Twoim ulubionym zajęciem w lutym, odpowiedź jest prosta – kopanie tyłków w Street Fighter 4 na konsole!

Street Fighter 4 w wersji na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360  jest już dostępny w cenie 259,90 zł.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Premiera Street Fighter 4 na konsole już dziś!

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->