Amiga vs stary gry na PC (DOS) częśc 2

Opublikował: kareel
Dodano: 1 marca 2009

Komentarze: 4

Druga część świetnego porównania starych gier, a raczej ich wersji na Amigę i na ówczesny PC'ety. Wideo stworzone przez niezrównanego Laffer35

Amiga vs stary gry na PC (DOS) częśc 2 Oceń video!
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • AM!GA 4EVER !!! :))))))))))))
  TDi27 kwietnia 2009
  AM!GA 4EVER !!! :))))))))))))
 • Te Stare Gry są superowe ale były na Amigę na System Operacyjny OS/X Mac v1.5 i na pliki 16 bitowe z programami i z grami na dyskietkach 3,5" na formacie plików FAT.
  Bartosz Kaźmierczak12 marca 2009
  Te Stare Gry są superowe ale były na Amigę na System Operacyjny OS/X Mac v1.5 i na pliki 16 bitowe z programami i z grami na dyskietkach 3,5" na formacie plików FAT.
 • a gdzie atari i comodore to sa początki w polsce:) amiga to już była później. pozdrawiam
  zdzisław12 marca 2009
  a gdzie atari i comodore to sa początki w polsce:) amiga to już była później. pozdrawiam
 • Wniosek jest prosty. Mimo, że Amiga miała sprzętowo znacznie mniej do zaoferowania niż współczesne PC to i tak biła je na głowę. A produkcje były znacznie bardziej dopieszczone niż ich wersje pecetowe.Aż lezka się w oku kręci na wspomnienie o starej dobrej "500" ;)
  Manfred11 marca 2009
  Wniosek jest prosty. Mimo, że Amiga miała sprzętowo znacznie mniej do zaoferowania niż współczesne PC to i tak biła je na głowę. A produkcje były znacznie bardziej dopieszczone niż ich wersje pecetowe.Aż lezka się w oku kręci na wspomnienie o starej dobrej "500" ;)