• Opublikował: senseye
  Dodano: 3 kwietnia 2014

  Brak komentarzy

  Ogłoszono datę premiery Middle-earth: Shadow of Mordor
    Wielu graczy po zobaczeniu tego game play-a oczekiwało tej gry.   Monolith oficjalnie ogłosił datę premiery na 7 października 2014 roku i dodatkowo zamieścił trailer.    
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 9 stycznia 2014

  Komentarze: 1

  Get Even – pierwszy trailer polskiej strzelanki
    Studio The Farm 51 podało do ogólnoświatowej informacji zapowiedź swojej strzelanki. Premiera w 2015 roku. Co wyróżnia produkcję? Przede wszystkim grafikę tytułu zbudowano na skanach 3D z autentycznych miejsc, co nadaje grze realistycznego wymiaru. Poza tym, multiplayer zostanie połączony z single player, co w praktyce oznacza, że gracz w dowolnym momencie może wejść do świata w miejsce postaci obsługiwanej uprzednio przez sztuczną inteligencję. Rozgrywka może więc nas zaskoczyć i to nie raz.   Co ciekawe, gracz będzie mógł przejść dwie kampanie, w których wydarzenia będą takie same, zmieni się jedynie punkt widzenia. Fabuła nie będzie opowiadana przez dialogi i sceny – gracz ma ją odgadywać przez to, co dzieje się podczas rozgrywki.   ...
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 21 listopada 2013

  Brak komentarzy

  Warframe - zwiastun
  Video - zapowiedź Warframe   
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 28 października 2013

  Brak komentarzy

  The Walking Dead: Season Two - jutro zapowiedź
  Studio TellTale już jutro oficjalnie zapowie The Walking Dead: Season Two. Wiele osób czeka na tę przygodówkę z niecierpliwością. Datę emisji pierwszego epizodu poznamy jutro wieczorem. Jak widać na plakacie, zapowiedź wyjdzie o godzinie 20.00 - mamy nadzieję na informacje na temat pierwszego odcinka i fabuły w ogóle. 
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 22 października 2013

  Komentarze: 1

  Battlefield 4 Anthem - Trailer
  Zobaczcie telewizyjny trailer Battlefield 4 Anthem Battlefield 4 wychodzi 29 października na PC, PS3 i 4, Xbox360 i Xbox One.  
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 26 września 2013

  Brak komentarzy

  Plants vs Zombies na Androida już w październiku!
  Pojawiła się informacja, że Plants vs Zombies na Androida wyjdzie już w przyszłym miesiącu. Na iOS jest już od sierpnia. Mimo że nie ma konkretnej daty wydania, to październik jest raczej pewniakiem.  Plants vs Zombies w wersji na iOS cieszy sie ogromną popularnością - do tej pory ściągnięto ją 25 mln razy. Producenci mają nadzieję, że w przypadku Androida będzie jeszcze lepiej. Przekonamy się już wkrótce.
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 10 września 2013

  Brak komentarzy

  Sony zapowiada PS Vita TV
  Sony zapowiedziało PlayStation Vita TV oraz najnowszą wersję Play Station Vita na jesień tego roku! PlayStation Vita TV to bardzo ciekawe, wielozadaniowe urządzenie od Sony, które m.in. umożliwi przeniesienie rozgrywki na ekran telewizora. Dołączony do niego będzie kontroler DualShock 3 jeszcze bardziej urozmaici nam zabawę. Najwyraźniej producenci posdtawili na wygodę - Vita TV będzie obsługiwała karty pamięci i nośniki z PS Vity. Co więcej, jeśli telewizor do którego będziemy podłączenie będzie zajęty, mamy możliwość przeniesienia rozgrywki na inny. Samo urządzenie jest niewielkie, a wraz z jego zakupem dostaniemy 3 miesięczną subskrypcję usługi PlayStation Plus. Razem z PS Vita TV pojawi się też najnowsza wersja PS Vita - PlayStation Vita 2000. Tutaj dużo ciekawostek - każdy...
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 5 września 2013

  Brak komentarzy

  Baldur's Gate 2 już w listopadzie! TRAILER
  Wszyscy, którzy z niecierpliwością wyczekiwali daty premiery Baldur's Gate 2: Enhanced edition mogą odetetchnąć - gra będzie dostępna od 15 listopada 2013 na PC, Androida, Mac i iOS. Nowy, świeży content gry to przede wszystkim Shadows od Amn i dodatek Throne of Bhaal. Wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć trailer, który powoli wprowadzi was w nastrój gry.  
 • Opublikował: darster-zm
  Dodano: 3 września 2013

  Brak komentarzy

  Dragon Age: Inquistion - nowe szczegóły
  ragon Age: Inquistion pojawi się jesienią 2014 roku. Wszyscy liczą na to, że nie powtórzy się fiasko z drugiej części i dostaniemy kawałek naprawdę dobrej roboty. Najnowsza część ma skupiać się na zagrywkach taktycznych - będziemy więcej planować. Ma się to udać dzięki zwiększonej kontroli nad postacią i całą drużyną. W końcu będzie też można wcielić się w przedstawiciela rasy Qunari. No i najważniejsze - teraz zrobi się zdecydowanie trudniej. Nie odnowi nam się życie po zakończonej walce, jak do tej pory. Trzeba więc będzie uważać. Poniżej możecie obejrzeć krótki FILMIK, który uchyla nieco tajemnicy:    
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 23 sierpnia 2013

  Brak komentarzy

  Nowość – Dead Sky
  Dead Sky jest produkcją Shorebound Studios i wychodzi jeszcze w tym roku. Będziemy mogli zagrać w formacie singleplayer i multiplayer. Skorzystamy z wielu różnych rodzajów broni, a przeciwnik też będzie się zmieniał – zombie przybierze różne postaci i będzie stawało się coraz silniejsze. Ponadto będziemy mogli zbierać wyposażenie, broń, zbroję – szeroki zakres możliwości rozwinie dodatkowe opcje. Na bierząco będziemy też śledzić wyniki i tabelę liderów.