Limitowana edycja Batman: Arkham Asylum już w drodze

Opublikował: kareel
Dodano: 16 marca 2009

Brak komentarzy
Limitowana edycja Batman: Arkham Asylum już w drodze

Tagi: Ps3 xbox 360 PC xbox PlayStation 3 x360 Batman DC Arkham Asylum Rocksteady Eidos

Niektóre limitki są tworzone z prawdziwym rozmachem i zanosi się na to, że będzie to jedna z nich. Jak to jednak bywa w takich przypadkach, cena skacze w górę proporcjonalnie do ilości bonusów. Czasami nawet wyżej...

Cascad

W cenie 100 dolarów (czyli o 40$ więcej niż za zwykłą wersję!) oprócz samego krążka z Batman: Arkham Asylum dostaniemy także 12 calowy baterang (charakterystyczne cudo, którym rzuca człowiek-nietoperz), materiał z powstawania gry, soundtrack i „DC Custom Encyclopedia” (przypuszczlnie będzie to książeczka przybliżająca nam wszystkie postacie występujące w grze). Zestaw ma zamykać... DLC pack 1.
Tak, już w tym momencie wiadomo, że twórcy nowego Batman pracują nad  jakiśm materiałem do zassania z sieci, zamiast umieścić go na każdej płycie z programem. Rozumiem - kapitalizm jest, kryzys jest, ale to lekka przesada.
Informacja o zawartości limitki pochodzi z amerykańskiego sklepu Gamestop, który umieścił pod pre-orederem dość niemiłą adnotację mówiącą, że skład gadżetów może jeszcze ulec zmianie. Bądźmy jednak dobrej myśli i miejmy nadzieję, że Batarang zostanie.


Zwiastun do gry Batman: Arkham Asylum z Jokerem w roli głównej-

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Limitowana edycja Batman: Arkham Asylum już w drodze

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->