Ruszyło się w temacie Beyond Good & Evil 2

Opublikował: kareel
Dodano: 3 kwietnia 2009

Komentarze: 2
Ruszyło się w temacie Beyond Good & Evil 2

Tagi: ubisoft Beyond Good & Evil 2 BG&E2 Ancel Michel Ancel

Michel Ancel, jeden z wirtuozów branży gier, nareszcie zaczął zdradzać co nie co na temat kontynuacji Beyond Good & Evil. Mimo, iż pierwowzór nie odniósł sukcesu komercyjnego, to jednak ilość fanów tej pozycji, wypełnianych przez nich ankiet, listów i spamowanie skrzynki Ubisoftu przyniosło odpowiedni skutek.

Cascad
Fani, swym uporem, niejako wymęczyli pozwolenie na powstanie drugiej części gry. Jadnak, po teaserze z Maja 2008 sprawa ucichła. Niektórzy nawet obawiali się, że projekt został zamrożony i juz nie doczekamy sie kontynuacji. Jednak nie! Twórca gry zwierzył się prasie ze swych inspiracji, które przełożą się bezpośrednio na charakter BG&E2.
Będą to filmy Miyazakiego (człowiek odpowiedzialny za genialne Mononoke Hime i Spirited Away), polityka, media i zamach na WTC z 11 września. Gra ma być wymarzonym tytułem Ancela – takim, jaki chciał od zawsze stworzyć miksując wszystkie swe zainteresowania w jednym projekcie. Ponadto gra ma być bardzo na czasie w sensie problemów, które poruszy (tylko błagam, Michel, odpuść sobie Green Peace).

Czy jest na co czekać? Oj jest! Obawiam się jednak, że mimo iż BG&E2 będzie tytułem dla którego będzie warto zakupić konsole/upgrade’owac PC, to znów się nie sprzeda... ale to teraz nie ważne, ważne żeby podali wreszcie datę premiery!
Zwiastun Beyond Good & Evil (Ubi Days 08'):

 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • 1 część jest ekstra noto skoro 2 ma być to będzie hardkorowa :D
    animowy . . .20 marca 2012
    1 część jest ekstra noto skoro 2 ma być to będzie hardkorowa :D
  • 20 21 ale jaja
    marko29 maja 2009
    20 21 ale jaja
Co myślisz o:

Ruszyło się w temacie Beyond Good & Evil 2

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->