Przełomowe PES 2010 przełamie wszystko

Opublikował: kareel
Dodano: 8 kwietnia 2009

Komentarze: 8
Przełomowe PES 2010 przełamie wszystko

Tagi: Ps3 xbox 360 PC konami Pro Evolution Soccer 2010 PES PES 2010

Skostniała już nieco seria Pro Evolution Soccer od dłuższego czasu zbiera sporo krytyki, zarówno wśród graczy, jak i dziennikarzy. Wydaje się, że do Konami nareszcie dotarło, iż muszą wprowadzić jakieś zmiany do tego tytułu.

Cascad
Gra ma podobno wrócić do swych symulacyjnych korzeni. Będzie także możliwość sterowania paroma zawodnikami jednocześnie (lub raczej rozkazywania im przyjęcia określonej pozycji) a cala otoczka meczu wskoczy na wyższy poziom. Właściwie nic konkretnego z zapowiedzi Konami nie wynika. Zapewnili tylko standardowo, że "pojawi się sporo znacznych usprawnień" (online, licencje, grafika). Jedynie wiadomość o powrocie do korzeni może nastrajać pozytywnie. Zmianie ulegną też rzuty karne.

Jednocześnie mówi się, że PES 2010 będzie... przyjazny użytkownikowi. To jak to w końcu będzie? Niech się zdecydują, albo wracają do hardcorowych, ciężkich w opanowaniu, najlepszych części, albo robią coś co każdy w chwilę pojmie. Osobiście ciężko jest mi uwierzyć, że będzie to gra równie świetna jak choćby PES3, ale na pierwsze oceny jeszcze przyjdzie czas.
Wspaniałe intro do Pro Evolution Soccer 2 z piosenką Queens!

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • jaki hejkahsjdhnjk
  andrzej27 czerwca 2011
  jaki hejkahsjdhnjk
 • ty on 19 listopada 2010 sam jesteś najgorzej dopracowany gnoju
  al4 luty 2011
  ty on 19 listopada 2010 sam jesteś najgorzej dopracowany gnoju
 • NAJGORZEJ DOPRACOWANY PES Z WSZYSTKICH CZESCI
  ON19 listopada 2010
  NAJGORZEJ DOPRACOWANY PES Z WSZYSTKICH CZESCI
 • Zróbcie coś odlotowego!!! Tzn. połączcie siłę z FIfą i dajcie wiecej czadu !!! Grafika jest zajefajna ale to niejest jeszcze to!!! Gra powinna sie toczyc jak w prawdziwym życiu!!!
  santiago6 kwietnia 2010
  Zróbcie coś odlotowego!!! Tzn. połączcie siłę z FIfą i dajcie wiecej czadu !!! Grafika jest zajefajna ale to niejest jeszcze to!!! Gra powinna sie toczyc jak w prawdziwym życiu!!!
 • Queens????!!!!
  doobee1 listopada 2009
  Queens????!!!!
 • Niech zmienią siatki w bramkach są za grube i obwisłe
  daro15 maja 2009
  Niech zmienią siatki w bramkach są za grube i obwisłe
 • Ostro jak Pes z fifą sie połączył to by było coś ehhh :( marzenia
  Qba21 kwietnia 2009
  Ostro jak Pes z fifą sie połączył to by było coś ehhh :( marzenia
 • Życzymy wielkiego powrotu !!! Dla mnie najlepsza z serii byla 5ka. W 6. gralem ale juz tylko ze znajomymi, bo w singlu juz byla przewidywalna... Kolejne czesci byly grywalne tylko na starczej generacji (czyt. PS2). W 2008 roku za to EA postarało się i zapodalo swietna FIFE 09, co sie zanosilo juz od roku, bo wersja 2008 byla juz dobra, ale brakowalo jej paru szlifow, ktore EA obiecalo wykonac i tym razem nie zawiedli. Ciekaw jestem kto bedzie gora w tym roku. Przydalo by sie, gdyby obie ekipy zmajstrowaly jeden szpil :D polaczenie pesa z fifa byloby zabojcze :) i licencje i gameplay o online na wypas !!!
  Kuzan13 kwietnia 2009
  Życzymy wielkiego powrotu !!! Dla mnie najlepsza z serii byla 5ka. W 6. gralem ale juz tylko ze znajomymi, bo w singlu juz byla przewidywalna... Kolejne czesci byly grywalne tylko na starczej generacji (czyt. PS2). W 2008 roku za to EA postarało się i zapodalo swietna FIFE 09, co sie zanosilo juz od roku, bo wersja 2008 byla juz dobra, ale brakowalo jej paru szlifow, ktore EA obiecalo wykonac i tym razem nie zawiedli. Ciekaw jestem kto bedzie gora w tym roku. Przydalo by sie, gdyby obie ekipy zmajstrowaly jeden szpil :D polaczenie pesa z fifa byloby zabojcze :) i licencje i gameplay o online na wypas !!!
Co myślisz o:

Przełomowe PES 2010 przełamie wszystko

9.5
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->